PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1460}
6,9 59 513
ocen
6,9 10 1 59513
7,6 19
ocen krytyków
RoboCop
powrót do forum filmu RoboCop

Zeby porownywac te dwa, tylko pozornie podobne filmy, trzeba wziac pod uwage inne filmy obu rezyserow, wtedy mamy pelny obraz a nie jakies ogolniki. Glupoty niektorzy tu wypisuja az oczy bola :) Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Wojtysiak_vel_Wojtczak

Moim zdaniem poważną różnicą jest fakt,że Terminator przetrwał próbę czasu,a niestety Robocop nie.Oczywiście kiedyś robił piorunujące wrażenie,a już na mnie nie działa tak jak kiedyś...W przeciwieństwie do Terminatora,który porożą mnie za każdym seansem-z premierą włącznie:)

użytkownik usunięty
Wojtysiak_vel_Wojtczak

Moim zdaniem poważną różnicą jest fakt,że Terminator przetrwał próbę czasu,a niestety Robocop nie.Oczywiście kiedyś robił piorunujące wrażenie,a już na mnie nie działa tak jak kiedyś...W przeciwieństwie do Terminatora,który porażą mnie za każdym seansem-z premierą włącznie:)

użytkownik usunięty
Wojtysiak_vel_Wojtczak

Moim zdaniem poważną różnicą jest fakt,że Terminator przetrwał próbę czasu,a niestety Robocop nie.Oczywiście kiedyś robił piorunujące wrażenie,a już na mnie nie działa tak jak kiedyś...W przeciwieństwie do Terminatora,który poraża mnie za każdym seansem-z premierą włącznie:)

ocenił(a) film na 9

Ja uważam, że ROBOCOP także przetrwał próbę czasu. To nadal świetny film. Absolutny klasyk.

ocenił(a) film na 10
Wojtysiak_vel_Wojtczak

TY mówisz o Terminatorze 1??XD czy o 2?? poza tym Robo się nie starzeje! nadal rewelacyjny i klimat lepszy 1000 krotnie od terminatora.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones