PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1460}
6,9 59 452
oceny
6,9 10 1 59452
7,6 19
ocen krytyków
RoboCop
powrót do forum filmu RoboCop

Widzę same pozytywne opinie o tym filmie, sam uważam go za super klasykę. Przekładam go nawet ponad terminatory. Na klimacie tego filmu wzorowałem moje sesje CyperPunka2020, uważam, że mimo efektów specjalnych ten film wciąż jest aktualny do granic możliwości - SZCZEGÓLNIE teraz kiedy w dobie rządów korporacji fikcja powoli zaczyna stawać się rzeczywistością...

I skoro prawie każdy się zgadza z moją opinią... to tak sie zastanawiam, czemu ten film ma taką słabą średnią?

- Świetna muzyka
- REWELACYJNIE wspaniałą gra Wellera
- oryginalna, prekursorska fabułą
- doskonały mroczny nastrój

Kurdę no... filmy ze śreednią 7,9 często nie mają połowy tych rzeczy... czy efekty specjalne aż tyle znaczą? Nawet jeśli, to przecież tu nie był tak złe (pomijam animację stopklatkową xD)

kalamir

Przepraszam ale chyba masz coś nie tak z percepcją albo ogólnie z mózgiem i nie powinieneś wypowiadać się na forach publicznych :) Tak oczywiście - gdzie Terminatorowi 2 do takiego Robocopa :) W końcu tam była słaba muzyka, gra aktorska Arnolda i Roberta Patricka fatalna, fabuła w ogóle nie jest prekursorska i nie ma mrocznego nastroju, a do tego fatalne efekty specjalne jak robot z ciekłego metalu. Drobiazg :) Prawie jak tandetny Robocop :) Dzieło Camerona faktycznie się nie umywa do tego komercyjnego shitu haha.

ocenił(a) film na 10
yosh1

Nie popłacz się chłopaczku. Moja wypowiedz ma się do twoich ulubionych filmów jak orzeł do bociana. Terminator ma w sobie tyle klasycznego cyberpunka co ty pojęcia o netykiecie. Dlatego nie śliń się już tutaj i idź poszukaj sobie jakiejś lodziarni aby ciśnienie obniżyć ;)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Cyberpunk
http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta

kalamir

ale pajac z ciebie :)

ocenił(a) film na 10
yosh1

"Czas ciętej riposty"

pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
yosh1

Widzę odezwał się fanatyk Terminatora hahaha

ocenił(a) film na 10
kalamir

O wyższości Terminatora nad RoboCopem i na odwrót nie uważam co dyskutować. A co do odpowiedzi na pytanie, czemu ten film ma taką słabą średnią? Odpowiem, ponieważ niektórzy celową ją na filmwebie zapewne zaniżają swoimi ocenami. Natomiast jeśli chodzi o twoją ocenę filmu i odbiór to się absolutnie zgadzam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones