PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1460}
6,9 59 534
oceny
6,9 10 1 59534
7,6 19
ocen krytyków
RoboCop
powrót do forum filmu RoboCop

Film brutalny, mocny i pełen przemocy nie miałby racji bytu ze względu na cenzurę. Chwała dla Verhoevena, że nie baczył na to. Sceny z rozstrzelaniem na pokazie, zabiciem Murphy'ego, czy ciałem w kwasie robi wielkie wrażenie. Prawdziwy klasyk.

ocenił(a) film na 10
piczympoom

Dziś cenzura by na to nie pozwoliła pewnie, ewentualne wszystko zastąpiono by 3D i efektami specjalnymi

ocenił(a) film na 8
Rinzler

Nie tyle cenzura, co głupkowata polityka prawie każdej wytwórni, która niby chce robić film o tematyce 18+, a potem każe go tak wykastrować, żeby na niego mogły pójść 13nastoletnie dzieciaki. I wychodzi z tego z reguły wielkie gływno.

Rinzler

Najnowszy Rambo jest chyba wyjątkiem od tej smutnej reguły.

ocenił(a) film na 10
Arg

Tyle tylko że to gniot

Rinzler

Daje radę, chociaż gorszy od poprzedników.

ocenił(a) film na 9
piczympoom

lol, chyba fani EDa 209 zespamowali statystyki - 6,6 ? film powinieni być 7-8 spokojnie.

ocenił(a) film na 10
hand_painted_coffee

właśnie miałem coś napisać o ocenie... ale nie warto. na szczęście jak widzę na forum sa ludzie kumaci i doceniaja ten kapitalny film. a ocena... cóz... banda dzieciaków albo avatarowców glosowala chyba;/ dl amnie to jest genialny film i jeden z moich ulubionych!!

ocenił(a) film na 10
hand_painted_coffee

Masz coś do fanów ED-209 ? ''Please put down your weapon. You have 20 seconds to comply''
Film spokojnie zasługuje na 10/10

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
EMdoWU

a w ryja chcesz?

MastaBlasta

masta blasta może ciasta?

ocenił(a) film na 8
EMdoWU

Film jest super, możesz wyp*erdalać.

użytkownik usunięty
EMdoWU

idź mi z tym ryjem

EMdoWU

Wracaj do My Little Pony, Robocop to za ciężki film dla ciebie

piczympoom

masz racje robocop i ta muzyka!!! teraz robia same piz...kowate filmy:/

ocenił(a) film na 9
piczympoom

zgadzam sie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones