PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1460}
6,9 59 452
oceny
6,9 10 1 59452
7,6 19
ocen krytyków
RoboCop
powrót do forum filmu RoboCop

Wszyscy niemal pamiętamy ten film z dzieciństwa, dziwi mnie to z tego względu, że są w nim bardzo
brutalne sceny - śmierć Murphy'ego, ciało rozkładające się w kwasie. Brutalność niczym
zapożyczona z Peckinpaha.
Jako dzieło kina sci-fi na równi z Terminatorem 2! Jest nad czym oko zawiesić, jak znacie filmy z
podobnym klimacie z lat 80-tych i podobnych to podajcie proszę. Świetna muzyka, genialne
widowisko mimo kilku nic nieznaczących dla całości niedociągnięć.

ocenił(a) film na 10
przemyslav07

Na przełomie lat 80/90 rodzice nie zwracali uwagi na to co oglądają ich pociechy, co innego jeśli to była produkcja XXX...

ocenił(a) film na 9
Skandal

No nie, wiem powiedziałbym raczej, że kiedyś bardziej kładło się nacisk na wychowanie i kształtowanie charakteru młodego człowieka. W tv jednak kiedyś nie było tak wielkiej cenzury (poza tą polityczną) co jest dziś w "wolnym kraju". To tylko moje zdanie.

ocenił(a) film na 7
Skandal

Czy nie zwracali uwagi? Ostatnio puszczono Terminatora ze znaczkiem od 12 lat... Litości. Jeśli film, w którym morduje się 30 policjantów z zimną krwią jest dla szczyli to co nie jest??

ocenił(a) film na 9
przemyslav07

Klimat nie do podrobienia. Pamiętam czekanie do późna jak kiedyś jeszcze bodajże na którymś TVP puszczali. Do dzisiaj chętnie wracam, świetny film ;)

ocenił(a) film na 10
przemyslav07

Pamiętam że jako dzieciak bałem się sceny, gdy Emil wpada do kwasu, zmienia się w zombiaka i mówi ''Heeeelppp meeeee'' .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones