PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1460}
6,9 59 534
oceny
6,9 10 1 59534
7,6 19
ocen krytyków
RoboCop
powrót do forum filmu RoboCop

dobre i mocne kino

ocenił(a) film na 9

Swietny thriller sf. Kino mocne i brutalne, ale znakomicie wyrezyserowane. I do tego te reklamy pokazywane w tv. Czy nie przypominalo wam tych wstawek ze "Starship Troopers" tego samego rezysera? Warto obejrzec jedynke i dac sobie spokoj z dwoma nastepnymi czesciami.

użytkownik usunięty
Grail

tak tak tak
nie tylko reklamy, muzyka rowniez byla w niektorych momentach prawie taka sama...

użytkownik usunięty
Grail

eeee tam... klną ile wlezie nie panują nad słownictwem wogóle...żadna rewelacja ,ALE JEŚLI MAM BYĆ sczera to na początku gdy go obejrzałam byłam tym filmem zachwycona ....teraz podoba mi się tak sobie.

użytkownik usunięty

Naprawdę mocny film , scena śmierci Murphego to naprawdę mistrzostwo !
Bandziory są z krwi i kości , jeden z najlepszych filmów o cyborgach z lat 80.

użytkownik usunięty

Nie mogąc edytować posta chciałbym dodać że ten film powinny oglądać osoby o naprawdę mocnych nerwach , widziałem wiele filmów z przemocą Pasję ,Człoweika zwanego ciszą , Piątki 13 , Koszmary z ulicy wiązów ale tutaj po prostu przemoc jest jak najbardziej realistyczna i film nie daje się tak łatwo zapomnieć , ta przemoc pojawia się w takich momentach że nikt się tego nie spodziewa i mimo tego że jest wykonany bardzo dobrze to jest to zdecydowanie film dla dosrosłych ze względu nie tylko już na przemoc ale i
otoczenie w jakim poruszają się główni bohaterowie , film jest ciężki jak sam skur..... dominują plenery nocne , mimo że obejrzałem go dwa dni temu wciąż mi zalega.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones