PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1460}
6,9 59 534
oceny
6,9 10 1 59534
7,6 19
ocen krytyków
RoboCop
powrót do forum filmu RoboCop

Cześć, ostatnio na jakimś mniej popularnym kanale (może Filmbox?) obejrzałem jakąś wersję, gdzie Robocop został na wylot postrzelony przez jakiegoś wyjętego z więzienia świra, a po naprawie wykasowali mu pamięć, po czym została ona przywrócona przez jakąś wirtualną kobitę.
Wie ktoś co to za wersja była?

użytkownik usunięty
Dudeck

Niedawno przypomniałam sobie wszystkie 3 części i w żadnej nie było niczego, o czym piszesz.
[SPOILERY]
W pierwszej na wstępie konstruując go wykasowali mu pamięć, jednak wspomnienia o rodzinie i tak mu się przebijały.
W drugiej rozczłonkowali go doszczętnie, a potem mózg zaśmiecili mu stertą idiotycznych dyrektyw, tworząc z niego politycznie poprawną marionetkę. Ale sam się pozbył zbędności.
W trzeciej planowali mu założyć "obrożę" na umysł, ale do tego nie doszło. Nagrał sobie [MEGA SPOILER!!!!] śmierć Lewis, która wyraża ostatnią prośbę coby załatwił drani, którzy ją tak urządzili i odtwarzał sobie to nagranie kilkukrotnie, po czym przystąpił do realizacji. ^^

Może w serialu kreskówkowym to widziałeś? Na pewno patent z wirtualną kobietą był w Johnnym Mnemonicu, może Ci się pomieszało?

Swoją drogą ja z kolei kojarzę reklamy OCP z kontenerami do produkcji kociej karmy, do której bezdomni chcąc zarobić wrzucali... koty. I też nie było tego w żadnej części. A w którymś RoboCopie ten motyw był na pewno. O_o

ocenił(a) film na 10
Dudeck

kanadyjski serial

ocenił(a) film na 6
cyberborys

fakt, dzięki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones