PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1460}
6,9 59 452
oceny
6,9 10 1 59452
7,6 19
ocen krytyków
RoboCop
powrót do forum filmu RoboCop

dobrze zapłace , ma ktos??

użytkownik usunięty

Ma ktoś :P

użytkownik usunięty

spójrz na datę kiedy to napisałem......

użytkownik usunięty

No rzeczywiście, bardzo dawno :P

użytkownik usunięty

Ja mam. Kaseta z 1989 lub 1990 roku. Wersja angielska z polskim, pirackim lektorem.

Mam także Robocopa 2.

użytkownik usunięty

,,Ja mam. Kaseta z 1989 lub 1990 roku,,

fajnie, ale pewnie nie chcesz udostępnić nikomu, nawet ripa ?


,,Wersja angielska z polskim, pirackim lektorem,,


amator ,czy lektorem jest ktoś znany?


,,Mam także Robocopa 2. ,,


to ta wersja ,która na obrazie ma jakieś chińskie napisy?

użytkownik usunięty

Pisałeś, że dobrze zapłacisz. Jestem ciekaw ile jest to dla Ciebie warte.

Nie wiem, kto jest lektorem. Nie odtwarzałem tych filmów od 15 lat :) Co do Robocopa 2, to wątpię by miał jakieś chinskie napisy. Nigdy nie kolekcjonowałem filmów o tak niskiej jakości.

To nie są filmy przegrane z wypożyczalni. Wtedy jeszcze nie było wypożyczalni hehehe. Rynek piracki był tak chłonny i duży, że sami piraci wynajmowali lektorów do tłumaczenia zachodnich filmów. Swoją drogą owe tłumaczenia były lepsze niż z wersje telewizyjne. Sporo przekleństw i smaczków. Szczególnie Szklana Pułapka.


ps. Mam też pierwszą wersję trylogii Gwiezdnych Wojen, Indiane Jones, ET, Predatora, Krwawy Sport, Terminatora 1 oraz Szklaną Pułapkę 1,2.

użytkownik usunięty

to ile chcesz?

użytkownik usunięty

daj emaila , gg (jak nie masz to załóż, potem skasujesz) etc. to pogadamy i uzgodnimy , w takich sprawach to przecież nie na forum...

użytkownik usunięty

Kolego. Ja nie mam czasu na takie rzeczy. Sugerowałeś, że dobrze zapłacisz i dlatego napisałem post. Przedstawiłem co mam. Podaj ile to jest dla Ciebie warte, bo nie wiem czy w ogóle jest warto się pochylać.

Zgodnie z prawem kupujesz starą, używaną kasetę video.

użytkownik usunięty

Mam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones