PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593114}

Robokalipsa

Robopocalypse
6,9 16
ocen
6,9 10 1 16
Robokalipsa
powrót do forum filmu Robokalipsa

film w historii kina. Będzie czad.

DagnaMara

To prawda. Zdewaluował się lekko. Mimo wszystko nadal uważam że w kinie rozrywkowym jest w ścisłej czołówce.

Rahabiel

Ja też tak uważam.

DagnaMara

Jak lubisz oddawać głosy w rankingach to mam kilka na blogu. Może któryś ci spasuje. Pozdrawiam.

impaler1

O, to będzie ostro;)

DagnaMara

dokładnie :D

impaler1

Avatar też był drogi czy nawet najdroższy a film wyszedł marny.
Ale liczę na Stevena i na to że wróci do formy.

Lecho1523

Wierzę w Spielberga. Mam przeczucie że mu ten film wyjdzie.

Lecho1523

Gdyby dołączyć koszty promocji Avatara, to jego budżet zamknąłby się w 400 mln dolarów, co stanowi rekord w historii kina. Ale fakt, niebieska pocahontas była cienka jak sik, ale zarobiła 2,7 mld na całym świecie (nie mam pojęcia dlaczego).

Lecho1523

Steven zawsze jest w formie.. a na ten film na samą produkcje ma isc kupe kasy ze jedna wytwórnia tego nie udzwignie plus koszty promocji jakie zapewne bedą to jak na moje Avatar chyba spadnie na 2 miejsce ;) ja na pewno pójde do kina jak tylko dożyje tego magicznego roku 2012 :D :p pozdro dla was

Lecho1523

Bez przesady. Oczywiście kwestia gustu, ale mi Avatar się bardzo podobał. Również liczę na ten film. W końcu nie byle kto się za niego wziął.

kenexgro

Oczywiście. Cameron nie jest gorszy od Spielberga. Jest jeszcze Peter Jackson. Ta trójka to obecnie absolutny top kina widowiskowego. Potem są Lucasy, Bay'e, Emmerichy, i inne del Toro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones