Rocketman (2019)

plakat - Rocketman (2019)

recenzje Redakcji

(1)
  • Reżyser Dexter Fletcher nie cenzuruje biografii Eltona Johna, ale nie wychodzi także poza straszliwie ograny model świeckiego świętego. Będę szczery -liczyłem na mniej brokatu i kalifornijskiej magii, a więcej realistycznego mięcha, także tego społecznego. czytaj dalej

zdaniem społeczności pomocna w: 25%

recenzje Użytkowników

(2)
  • Bożyszcze tłumów można sportretować w bezdusznie merytoryczny, reporterski sposób, jak również poetycko uwypuklając niezwykłość jego artystycznego wizerunku. Niedoszły reżyser, a finalnie jeden z producentów "Bohemian Rhapsody", Dexter Fletcher, meldując się za kamerą filmowej biografii Eltona Johna, postawił na tę drugą metodykę. Widzowie, którzy liczyli na standardowy "film na faktach" mogą poczuć się nielicho rozczarowani podczas seansu "Rocketmana". Odbiorcy otwarci na estetyczną alchemię, a już tym bardziej – spragnieni psychoaktywnego muzycznego spektaklu, mogą za to kupić bilet w ciemno! czytaj dalej

zdaniem społeczności pomocna w: 92%
  • Parę lat temu w kinach mogliśmy oglądać animację "Sing", w której antropomorficzne zwierzęta śpiewały wielkie muzyczne hity m.in. "Hallelujah" Cohena, "Under Pressure" Queen czy "Faith" Wondera. Jednym z aktorów użyczających głosu był Taron Egerton, który zaśpiewał utwór Eltona Johna "I'm Still Standing". Wówczas pewnie nikt się nie spodziewał, że za parę lat ten młody, utalentowany Brytyjczyk zagra główną rolę w głośnej biografii kontrowersyjnego muzyka. czytaj dalej

zdaniem społeczności pomocna w: 50%
Ostatnio odwiedzone