PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33578}
7,5 888
ocen
7,5 10 1 888
Rodzice, miejcie się na baczności
powrót do forum filmu Rodzice, miejcie się na baczności

Jak byłam młodsza, bardzo lubiłam ten film....teraz trochę inaczej go odbieram i uważam, że jest dość naiwny...ale ze względu na sentyment wstawiam mu wysoką notę...

Miss_Xev

mam sentyment 2
Pamiętam,że jako dziecko widziałem ten film i bardzo mi się podobał.Taki uroczy i ciepły.Strasznie podobało mi się jak dwie dziewczynki robiły wszystko,by wyswatać swoich rozwiedzionych rodziców.Wprowadzały tyle zamieszania i zabawnych sytuacji.

użytkownik usunięty
Martin_Eden

;?)
mam te same uczucia związane z moim dzieciństwem i tym filmem, pozdrawam.

ocenił(a) film na 9

ja równiez dlatego tu sie znalazlam:) szkoda ze nie mam go na kasecie bo w tv pewnie juz sie nie doczekam:/

ocenił(a) film na 10
malaMi

Sentyment... Film pełen disneyowskij magii... Też mam go gdzieś na kasecie, ale teraz trudno go gdzieś dostać :( I te wszystkie współczesne ponowne wersje nie pobiją pierwowzoru.
pozdrawiam

malaMi

Dziś film był na Pulsie. naprawdę zabany. Tylko w gazecie podpisali: 1997, wyk. Lindsay Lohan

warumono

Rzeczywiście ledwo udało mi się zorientować, że może chodzić o parent trap z 1961r.Udało się film nagrać, przypomina mi dzieciństwo, mam nadzieję, że moje dzieci też go polubią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones