film

Rodzice

Foreldrar
2007
1 godz. 30 min.
6,7 75
ocen
6,7 10 1 75
199
chce zobaczyć
Druga część dylogii Bragasona koncentruje się na losach dwóch mężczyzn i kobiety, których relacje są powiązane nie tylko ze sobą, lecz również z niektórymi postaciami z... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Rodzice zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Edda
Film zdobył nagrody Edda
Sprawdź wszystkie nagrody

Druga część dylogii Bragasona koncentruje się na losach dwóch mężczyzn i kobiety, których relacje są powiązane nie tylko ze sobą, lecz również z niektórymi postaciami z poprzedniego dzieła. Leitmotivem w filmie jest tym razem kryzys w relacjach damsko-męskich, związany z wypełnianiem obowiązków rodzicielskich. I znów misternie splecioneDruga część dylogii Bragasona koncentruje się na losach dwóch mężczyzn i kobiety, których relacje są powiązane nie tylko ze sobą, lecz również z niektórymi postaciami z poprzedniego dzieła. Leitmotivem w filmie jest tym razem kryzys w relacjach damsko-męskich, związany z wypełnianiem obowiązków rodzicielskich. I znów misternie splecione wątki stawiają widza przed niełatwym zadaniem samodzielnego odpowiedzenia sobie na pytanie, co tak naprawdę wydarzyło się i zmieniło w życiu bohaterów. 

studio
Klikk Production (koprodukcja) / Köggull Filmworks (koprodukcja) / Vesturport
tytuł oryg.
Foreldrar
inne tytuły
Parents Miedzynarodowe
Więcej...
Zdjęcia do filmu nakręcono w Reykjavíku (Islandia).
  • Plot/Synopsis:
    A trio of middle-class and well-to-do Icelandic families strive for happiness against all odds in the sophomore collaboration between director Ragnar Bragason and the Vesturport acting troupe.
    Oskar Sveinn (Ingvar E. Sigurdsson) is a kindhearted dentist married to fortysomething Erna (Jona...