PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216853}

Rodzinka Robinsonów

Meet the Robinsons
6,9 24 319
ocen
6,9 10 1 24319
5,7 7
ocen krytyków
Rodzinka Robinsonów
powrót do forum filmu Rodzinka Robinsonów

Nie rozumiem was... Ludzie, jeśli oglądacie animacje z przekazem szczególnie dla dzieci, które
mają do przekazania bardzo ważne wartości tylko po to, by się nieźle bawić jak np. na
Transformers czy innymi nasyconymi efektami produkcjami, to coś jest z wami niestety nie tak,
ludzie otwórzcie oczy, Świat i kino to coś więcej niż tylko walka, i efekty specjalne i jednym
słowem wielkie BOOM na ekranie.. Są na świecie ludzie którzy chcą go zmieniać, czy to
poprzez telewizje czy poprzez media. A tacy ludzie jak @Kabat543 są dla mnie ludźmi
straconymi, zaślepionymi i niezdolnymi do przekazania swoim potomkom lepszych wartości
niż to, na co pozwala teraźniejsze kino.. Ja na tej produkcji nie nudziłem się, mimo, iż
oglądałem to już któryś raz z kolei nadal wzrusza mnie zupełnie jak odlot takie filmy się nie
powinny nudzić i nie nudzą na całe szczęście, i są to dla mnie jedne z tych filmów, które będę
się starał pokazać swoim dzieciom, i będę starał się zaszczepić w nich te wartości i miłość do
takich produkcji, bo są wartościowe i tyle w temacie. Pozdrawiam normalnych ludzi.

ocenił(a) film na 9
xandar12

Masz wielką rację.Ja bardzo lubię filmy z takimi przesłaniami ,nie nudzą mi się ,mają świetny przekaz.Świetny film i Twoja świetna opinia :)

ocenił(a) film na 10
xandar12

tylko po to, by się nieźle bawić jak np. na
Transformers czy innymi nasyconymi efektami produkcjami, to coś jest z wami niestety nie tak

przecież Rodzinka Robinsonów jest nasycona efektami statek latający i do tego może podróżować w czasie, inteligentne zwierzęta, różne stwory i robot

Świat i kino to coś więcej niż tylko walka, i efekty specjalne i jednym
słowem wielkie BOOM na ekranie..

RR to właśnie wielkie BOOM na ekranie

ocenił(a) film na 9
xandar12

zgadzam się :) oglądałam z córcią i bajka jest świetna i oby jak najwięcej takich :)

ocenił(a) film na 8
xandar12

Pseudo koneserów i czubów z ASP po prostu należy unikać szerokim łukiem.

ocenił(a) film na 10
xandar12

nie rozumiem do kogo pijesz....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones