PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616193}

Rodzinny weekend

Family Weekend
5,8 4 071
ocen
5,8 10 1 4071
Rodzinny weekend
powrót do forum filmu Rodzinny weekend

Tragedia..

ocenił(a) film na 1

Reklamy w TV sa chyba bardzej interesujace niz to cos..

maqz

ok :P
to nie oglądam

ocenił(a) film na 8
Marli_2

nie sugeruj się jedną opinią, mi na przykład ten film bardzo się podobał, obejrzyj i sam napisz co o nim sądzisz:)

ocenił(a) film na 8
Marli_2

bardzo dobry film

ocenił(a) film na 6
Marli_2

Jeśli ktoś lubi komediodramaty to będzie zadowolony ;)

ocenił(a) film na 4
maqz

Zgadzam się w 100%. Po połowie stwierdziłem że już mam dość i zacząłem przewijać do końca. Film opowiadający o chorej rodzince i córeczce ze skakaneczką.

kamko

twoj ignorancki komentarz pokazuje, ze nie warto sie sugerowac ta opinia

analogincznie "forrest gump to film o idiocie i wojnie - nie warto"

ocenił(a) film na 4
brennt

Każdy ma swój gust i tyle. Nikogo nie ma co oceniać negatywnie za jego gust. A jeśli chodzi o filmy (które chcesz obejrzeć) Pitch Black, Kroniki Riddicka (Polecam)

kamko

Nie do końca rozumiem drugie zdanie (to jakaś ironiczna docinka, czy serio polecasz).
Kroniki Riddicka widziałem już dawno, ale chciałbym obejrzeć jeszcze raz, bo pamiętam, że całkiem przyjemny był to film. Obejrzałem ostatnio Riddicka, tylko żeby się upewnić, że to g... i nabrałem ochoty na poprzednie części.

kamko

Poza tym rozumiem, że każdy ma swój gust i sposób oceniania. Film nie był może najwyższych lotów, ale moim zdaniem nie był jakoś bardzo oderwany od rzeczywistości i trochę w krzywym zwierciadle pokazywał życie rodziny, w której każdy ma jakiegoś fioła. A to, że za pasję dziewczyny wybrali akurat skakankę, nie ma chyba znaczenia. Miała to być "dziwna" pasja, coś w czym była najlepsza, pochłonięta do reszty. Ważne było, że nikt z rodziny nie wspierał jej w wysiłkach, bo każdy był zapatrzony w czubek własnego nosa.
Mi bardzo podobała się gra młodej, która udawała postaci z filmów i pozytywny wydźwięk całej historii ;)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
brennt

To nie ironiczna docinka. A jeśli chodzi o poprzednie części Riddicka to naprawdę polecam.

maqz

Jak ktoś nie lubi takich familijnych filmów to faktycznie nie warto.

maqz

To mogłeś zostać przy reklamach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones