PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=546202}

Rogi

Horns
5,9 46 957
ocen
5,9 10 1 46957
5,6 11
ocen krytyków
Rogi
powrót do forum filmu Rogi

Film pomysłowy, dobrze zagrany, wciągający, ale ostatnie 15 minut przemieniło go w totalną szmirę. Szkoda.

ocenił(a) film na 5
pslekkl

Dokładnie. Końcówka totalnie z *upy. Obniżyłem ocenę z 6 na 5.

ocenił(a) film na 4
m0ck

Miałam to samo, chciałam dać 6, ale cóż, spadła mi ocena do 4

ocenił(a) film na 7
pslekkl

Ja z 8 na 7

pslekkl

Ja z 1 na 1. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 10
szambelan

Uwaga oszołom ocenia na 1

AdrianDabrowski

Pański ojciec zawsze był surowym krytykiem. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 10
szambelan

Jaki aktywny, dyżurny IV RP. Nie znasz mego ojca a kierowanie się swoją ideologią jest bez sensu w stosunku do genialnego dobrze zrobionego filmu który genialnie obnaża hipokryzję ludzi ale uderz w stół też pozdrawiam :)

AdrianDabrowski

Zgadzam się z Szanownym Panem, iż dziełowe owe idealnie obrazować może stan psychiczny Pańskiej sekty III RP. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 10
szambelan

Jaka sekta III RP to prawdziwa Polska.

ocenił(a) film na 10
AdrianDabrowski

Poza tym każdy ocenia po sobie więc tym sam zachowujesz się jak nawiedzony sekciarz nie uznając legalnej władzy oraz papieży. Film ocenia się po rzemiośle a nie pod kątem ideologicznym jak za PRLu

AdrianDabrowski

Zatem jest Szanowny Pan godzien tytułu Prawdziwego Sekciaka. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 10
szambelan

To proszę wytłumaczyć skąd ocena 1. Film idealnie pokazuje maski jakie ludzie zakładają. Pozakazuje iż każdy właściwie ma coś na sumieniu chyba to ciebie zabolało.

ocenił(a) film na 10
AdrianDabrowski

Film jest zrobiony z poczuciem humoru owszem to nie wszystkim może się podobać ale nie oznacza że można dać temu filmowi ocenę 1. Tyle to może dostać co najwyżej sharknado i inne tp. gnioty.

ocenił(a) film na 10
AdrianDabrowski

Polecam Bergmana jajo węża. Ciekawe czy temu filmowi dasz ocenę 1.

ocenił(a) film na 4
AdrianDabrowski

Film tak samo nie zasługuje na 1 jak i na 10, więc wyzywanie od oszołomów zbyt dobrze o Panu nie świadczy.

AdrianDabrowski

Wyjątkowo głęboką myśl Szanowny Pan zaprezentować raczył oraz odkrywczą. Widzę Pana na stanowisku wykładowcy akademickiego przy takim talencie. Pozdrawiam serdecznie.

pslekkl

Zgadzam się w 100%, film byłby całkiem fajny gdyby nie ta beznadziejna końcówka.

piffling

Końcówka owszem ale nie na jeden.

ocenił(a) film na 4
X_X_filmweb

"ale nie na jeden" -> bo co? każdy ma prawo ocenić film tak, jak uważa, bez konieczności wysłuchiwania morałów.

ocenił(a) film na 6
pslekkl

Dobry film, ale nie przemyślał ktoś zakończenia (to nie horror, raczej thriller, GATUNKIEM podobny do filmu http://www.filmweb.pl/Adwokat.Diabla )

ocenił(a) film na 6
pslekkl

no faktycznie co tam się działo heh :) ale jakoś musieli z tego wybrnąć i zakończyć tą historię. Jak dla mnie to zasługuje na jakieś 6,5. Byłoby spokojnie więcej gdyby zrobić z tego bardziej thriller niż komedię. No i ten Radcliffe, ciekawe jak by ktoś inny to zagrał.

ocenił(a) film na 7
Logan87

Dla mnie Daniel zagrał w tym filmie fenomenalnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones