PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=546202}

Rogi

Horns
5,9 46 960
ocen
5,9 10 1 46960
5,6 11
ocen krytyków
Rogi
powrót do forum filmu Rogi

Dość dziwny, nietypowy. Nie jest to horror ale widz inteligentny nie powinien rozpatrywać filmu pod względem zgodności z kategoryzacją jakiegoś portalu w internecie a tylko pod względem tego czy mu się podobał i przesłanie reżysera do niego trafia. Film początkowo jawi się jako czarna komedia lecz potem już tak wesoło nie jest a pod koniec nawet całkiem smutno. Mimo niespotykanej konwencji moim zdaniem chodzi tu głównie o miłość i konsekwencje jakie owa miłość wywołuje. Chodzi w nim także o prawdę, zemstę, usilną próbę przebaczena i karę. Wyrobiony widz na pewno nie pozostanie obojętny i poczuje całą gamę emocji. W zasadzie jedynym malutkim minusem jest w moim przekonaniu dość drewniana gra Radclifa, z warsztatem aktorskim znanym z Harrego Pottera. Chociaż mimo wszystko widać, że się chłopak stara i coraz bardziej wyrabia. Jednakże nie był tutaj jeszcze tak dobry jak pozostali bohaterowie. Ode mnie ósemeczka za na prawdę niezłe, niebanalne kino.

ocenił(a) film na 3
zombi248

Staaary, nie zgadzam się z żadnym słowem twojej opini.

ocenił(a) film na 8
zombi248

A ja się zgadzam. Oj przydałby mi się takie rogi. Część czarno komediowa wyrównała końcówkę i w efekcie wyszło 8. Co do Radcliffe'a to mam wrażenie że on praktycznie zawsze tak gra. Zagubiony chłopiec, sztywny, niedopasowany do otoczenia, który jednak umie się postawić jak musi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones