PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=450178}

Rok pierwszy

Year One
5,5 36 223
oceny
5,5 10 1 36223
2,8 8
ocen krytyków
Rok pierwszy
powrót do forum filmu Rok pierwszy

Beznadzieja

ocenił(a) film na 1

Tak porąbanego filmu nie widziałem. Żałuje ze go oglądałem jakoś go zmęczę ale nie polecam jest naprawdę do niczego. dziwie się aktorom ze grali w takim filmie ale ci co graja w nim są zupełnie nieznani i na pewno na tym filmie nie wypłyną. Dziwie się tez bardzo bo przeplatają się w nim watki religijne z Biblii nie wiem co ma ja Historie biblijne z tym filmem wspólnego. Strata czasu. jednym słowem gniot filmowy

sebastiannycz

Zgadzam się. GNIOT!

ocenił(a) film na 10
sebastiannycz

Wy tak na serio? I z tymi "wątkami religijnymi" też?
Jak dla mnie, to film rewelacyjny, widziałem go 2 razy, dzisiaj puszczę sobie 3eci raz. Jack Black jak zwykle świetny 10/1o.

sebastiannycz

Obawiam się, że kolega chyba niewiele komedii widział. Nie mówię tego uszczypliwie, ale jest co najmniej z kilkanaście bardziej porąbanych komedii. Ogólnie wątki biblijne są tutaj wpasowane dość płynnie. Nie są na pierwszym miejscu. Ten film nie ma za zadanie nikogo obrażać z całą pewnością. Oczywiście film może się Wam nie podobać, ale określenie go mianem gniotu to jednak chyba lekka przesada. Ja osobiście zdecydowanie polecam. Film lekki i przyjemny. Nie za głupi, nie za mądry, ale jest ok :)

ocenił(a) film na 1
jim_k

Fajnie ze masz swoje zdanie nie jestem zły ani nic tych rzeczy na pewno są ludzie którzy lubią tego typu filmy a co do komedii mam ich sporo w swoich zbiorach filmowych ale bardziej interesująca mnie horrory i przygodowe oraz Fantazy a z komedii lubię komedie polskie i komedie romantyczne. Zapraszam do listy moich znajomych będzie mi milo pozyskać nowego pasjonate filmów. Pozdrowienia z Beskidu Niskiego.

ocenił(a) film na 3
sebastiannycz

również się zgadzam z tym ze ten film to TOTALNY GNIOT !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones