PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=450178}

Rok pierwszy

Year One
5,5 36 221
ocen
5,5 10 1 36221
2,8 8
ocen krytyków
Rok pierwszy
powrót do forum filmu Rok pierwszy

Z zasady nie czytam recenzji przed obejrzeniem filmu, ale tym razem powinienem był. Takiego g... jeszcze nie widziałem. I nie jest to kwestia w rodzaju "są gusta i guściki", lecz "jest gust i bezdenne bezguście".
Nb. wiem, że w USA są miejsca i warstwy społeczne, w których to coś może się podobać, ale że także u nas...?

ocenił(a) film na 8
trycykl

Widać że niezły z Ciebie gbur. Od razu obrażasz sympatyków filmu nazywając ich bezguściami. Wiesz co ja powiem? Jesteś zakompleksionym frajerem bez poczucia humoru! Milutko? I co ma do tego filmu USA czubie? Jeśli dokładnie oglądałeś to wszystkie eventy z filmu są mitologią EUROPEJSKĄ oraz BLISKIEGO WSCHODU. Mówi coś słowo biblia? A wiesz że wtedy jeszcze nie odkryto nawet kawałka Ameryki? Więc idź płacz na blogach a nie oglądaj dobrych komedii.

trycykl

bezsensu. To do jakich "warstw społecznych u nas" trafił taki film jak np american pie, skoro twierdzisz, że ten film to shit?

ocenił(a) film na 3
trycykl

zgadzam się, osobiście uznaję ten film za totalną porażkę

ocenił(a) film na 6
trycykl

Też się zgadzam ,żałuje prądu który zmarnowałem na zobaczenie tego gówna.

trycykl

jest pare niesmacznych gagów, ale ogólnie całkiem zabawny.

ocenił(a) film na 10
dawo160496

najbardziej zniesmacza taka akcja
http://www.youtube.com/watch?v=AX_CNo-S1S0

użytkownik usunięty
trycykl

zgadzam sie. najgorsza komediowa chała, jaką miałem nieszczęście oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones