1 godz. 45 min.
6,5 5 996
ocen
6,5 10 5996
5 930
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":3}
{"type":"film","id":113502,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Romance+%26+Cigarettes-2005-113502/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Romance & Cigarettes
  • Film był tak beznadziejny że po 15 minutach wyłączyłem . Ze względu na pojawiające się nazwika :Steve Buscemi czy Bracia Coen zacząłem oglądać ten film i bardzo się zawiodłem...

• trzyczwarte ocenił(a) ten film na: 8

cj_01 zadziwiająco wielka jest ma radość z Twojego zawodu...

• cj_01 Beznadziejny to jesteś ty, skoro oceniasz film nie obejrzawszy nawet do końca!!!

• cj_01 "Co do twojej wypowiedzi o Rom. i papierosów.
    Jeździsz po mnie po mnie na forum... Myślisz że masz prawo ??? W filmie była beznadziejna muzyka(śpiewana przez aktorów tam występujących którzy w większości nie mieli o tym pojęcia), teksty(nie muzyki) niesmaczne a aktorstwo lubianych przezemnie aktorów było beznadziejne i to wszystko było tak beznadziejne że nie przetrwałem 0,5 godz. . Sory że wygłaszałem swojom opinię na forum bo przecież nie do tego służu. POdkreśliłem specjalnie że nie obejrzałem filmu w całości i że wypowiadam się tylko na temat tej części którą widziałem. A przy okazji: Beznadziejny Avek. Paskudne zdjęcie, Baskudnie brzydkiej kobiety.
    Przepraszam za brak przecinków, mam problem z komputerem. "

Możesz nie pisać mi takich za przeproszeniem chrzanionych głupot..?! Gdzie ja w tej wypowiedzi po tobie tak jeżdżę?! Jak już, to ty mnie właśnie w tej wiadomości bardziej obraziłeś, ale i tak mam to gdzieś, bo twoja opinia się dla mnie nie liczy. Napisałam tylko najzwyklejszą w świecie prawdę, bo nie ocenia się niczego, nie obejrzawszy do końca. I jeśli oceniasz ludzi po wyglądzie, to jesteś naprawdę jakimś powierzchownym i płytkim człowiekiem... A ja nie mam zamiaru dyskutować z osobami takiego pokroju. Zatem NARA!

• Unimportant Jestem ciekawa jak wygląda osoba, która mówi, że "Paskudne zdjęcie, Baskudnie brzydkiej kobiety"..

• Indra_5 Pewnie nie lepiej.. :D

• cj_01 Od początku film powala swoją beznadziejnością siląc sie na orginalność której nijak nie można się doszukać. Lepiej iść na piwo.

• chrost1947 Lepiej zamilcz, jak nie masz nic mądrego do powiedzenia na temat. -.-

• użytkownik usunięty

cj_01 Film faktycznie kiepski jak barszcz, ale żeby oceniać nie obejrzawszy do końca... tak się nie robi.

• cool_jack81 ocenił(a) ten film na: 3

cj_01 Ja zaś obejrzałem film do końca i z całą pewnością stwierdzam, że film jest faktycznie bardzo ZŁY.Sam wielokrotnie chciałem go wyłączyć.
    Na miejscu Kate, Susan i Jamesa nie wspominałbym nigdy o tym filmie.

• trzyczwarte ocenił(a) ten film na: 8

cool_jack81 9/10

• cj_01 dla mnie bomba. Świetne sceny musicalowe,piękne zgranie. Po prostu na ten film, jak i na inne z Torturro, Buscemi, i tam gdzie są bracia Coen trzeba zmienić nieco stan świadomości ;) Inaczej to po prostu nie smakuje.

• selene_ ocenił(a) ten film na: 6

cj_01 A ja właśnie przez pierwsze 15 minut bawiłam się świetnie, potem niestety było już coraz gorzej.
    Zapowiadało się naprawdę super - tańczący i śpiewający śmieciarze, Buscemi na moście itp., ale potem zrobiło się tego wszystkiego za dużo. Miało być absurdalnie i zabawnie z odrobiną smutku, a wyszło jakoś po prostu głupio, mało śmiesznie i jakby bez pomysłu.

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 6

selene_ Tak, im dalej w las, tym było gorzej. Na szczęście Gandolfini, Sarandon i Walker sprawiają, że da się jakoś wytrwać do końca. No i jeszcze muzyka - chyba największy plus tego filmu. Szczególnie utkwił mi w pamięci utwór "A man without love". Tak na marginesie, to powstała polska wersja tej piosenki pt. "Kiedyś mnie pokochasz", wykonawcą był Jacek Szyłkowski.

• Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

• cj_01 sory za tego debila ale niekumam jak mozesz oceniac po 15 minutach .... łatwo sie go nie poznaje ale całosc daje satysfakcje .... naucz sie oglądac filmy

• polityk89 ocenił(a) ten film na: 4

cj_01 Film nie jest powalający, ale scena gdy Christopen Walken śpiewa "Delilah" to mistrzostwo świata:D