PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113502}
6,5 6 044
oceny
6,5 10 1 6044
6 072
chce zobaczyć
7,0 3
oceny krytyków
Romance & Cigarettes

Pełna rozmachu produkcja braci Coen w reżyserii Johna Turturro ("Illuminata"). Historia mężczyzny, który z niewinnego dobrodusznego męża zmienia się w gwałtownego i namiętnego kochanka. Brawurowe love story z doborową obsadą, wspaniałą scenografią i muzyką utrzymane w konwencji "Chicago" i "Moulin Rouge".
Nick (James Gandolfini), wzorowy mąż i ojciec bardzo kocha swoją żonę Kitty (Susan Sarandon). Niestety nie może oprzeć się wdziękom pięknej i drapieżnej Tuli (Kate Winslet). Czym naprawdę jest miłość, Nick dowie się dopiero, kiedy zdradzi żonę. Zazdrosna Tula nie będzie jednak chciała ułatwić mu powrotu do małżeńskiego łoża. Kitty również nie będzie patrzeć spokojnie na rozterki męża. W miłosny galimatias bohaterów zamieszani będą ich bliscy i... wrogowie.

opis dystrybutora dvd

Nick i Kitty to dobre, kochające się małżeństwo. Pewnego dnia wierność i silna wola Nicka zostają wystawione na próbę gdy poznaje piękną i drapieżną Tulę. Nagle jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki mężczyzna z dobrodusznego męża, zmienia się w gwałtownego i namiętnego kochanka. Zdrada żony uświadomi mu czy jest prawdziwa miłość, ale powrotna droga do małżeńskiego łoża okaże się dużo trudniejsza niż można by przypuszczać...

Hekate
opis użytkownika

O prawie pięćdziesięcioletnim Nicku Murderze można powiedzieć, że jest typowym przedstawicielem klasy robotniczej, kochającym mężem i ojcem trzech córek. A także to, że w swoim życiu raczej nie zrobi niczego zwariowanego. Ale nieoczekiwanie, pewnego dnia w jego życiu pojawia się seksowna Tula i odkrywa przed nim nieznane mu dotąd jego uroki. Z dobrodusznego męża Nick zmienia się w gwałtownego i namiętnego kochanka. Zmiany w zachowaniu Nicka nie mogą jednak ujść uwadze jego żony Kitty. Gdy romans przestaje być tajemnicą, rozpoczyna się uczuciowy galimatias, w który zostają zamieszani bliscy, sąsiedzi i ... wrogowie Nicka, Kitty i Tuli. Nieoczekiwanie Nick odkrywa jednak, co to jest prawdziwa miłość i kogo tak naprawdę kocha.

Doggfather
opis użytkownika

Nick Murder, lekko znudzony swoim życiem, przeciętny mężczyzna, nawiązuje namiętny romans, z piękną, młodszą od siebie, Tulą. Wkrótce ich znajomość wychodzi na jaw. Zraniona żona Nicka postanawia zemścić się na uwodzicielce. Zdradzonej kobiecie z pomocą przychodzi kuzyn Bo. Ale zazdrosna Tula wcale nie ma zamiaru ułatwiać Nickowi powrotu na łono rodziny...

Pan_Nawrocki
opis użytkownika