Odtwórz Zwiastun nr 1 (hiszpański) 1:41
Film

2004 1 godz. 30 min.
5,7 1 009
ocen
5,7 10 1 1009
504
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"id":"118440","linkUrl":"/film/Romasanta-2004-118440","alt":"Romasanta","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/84/40/118440/7621468.2.jpg"}
Zauroczona partnerem starszej siostry Barbara wdaje się z nim w romans, nie podejrzewając, że może być psychopatycznym mordercą.
Romasanta
Zwiastun nr 1 (hiszpański) 1:41
Romasanta - Zwiastun Nr 1 (hiszpański) Romasanta - Zwiastun Nr 1 (hiszpański)

Film oparty jest na prawdziwej historii Manuela Blanco Romasanty, który przyznał się do zamordowanie trzynastu osób. Rok 1850. Wilki stanowią plagę. Coraz więcej ludzi znika. Barbara i jej siostra Josephine mieszkają w domku w lesie. Czują się bezpiecznie tylko w otoczeniu Manuela, kochanka Josephine. Manuel odprowadza Josephine doFilm oparty jest na prawdziwej historii Manuela Blanco Romasanty, który przyznał się do zamordowanie trzynastu osób. Rok 1850. Wilki stanowią plagę. Coraz więcej ludzi znika. Barbara i jej siostra Josephine mieszkają w domku w lesie. Czują się bezpiecznie tylko w otoczeniu Manuela, kochanka Josephine. Manuel odprowadza Josephine do miasta, kiedy wraca, zaplątuje się w romans z Barbarą. Jednak Barbara podejrzewa, że siostra do miast wcale nie dojechała. Dlaczego Manuel jest jedynym, który nie boi się wejść do lasu? Podejrzenia Barbary okazuje się prawdziwe, Manuel jest... wilkołakiem.

studio
Castelao Producciones / Fantastic Factory (Filmax) / Filmax / Więcej...
inne tytuły
Romasanta: The Werewolf Hunt
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Albo fakty, albo łajdactwo

  mordachamordasinski ocenił(a) film na

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

 • trzy gwiazdki,

  cesare_10 ocenił(a) film na

  ale gdyby nie Elsa Pataky, to może nawet byłaby jedna. Film kompletne dno.

  1
  • Nie jest to horror, ale nie zmienia to faktu że jest to bardzo dobry film

   mr__intaco

   Trochę w klimacie "Braterstwa Wilków" ale nie ma tam niepotrzebnych widowiskowych walk. Miło się zaskoczyłem, niepowiem. polecam - dobry film, historia oparta na faktach, główna bohaterka super, noi scena przemiany wilka w człowieka bardzo fajnie ... więcej

  • Nie jest taki zly...

   Wikus_Van_De_Merwe ocenił(a) film na

   Atmosferyczny, trzyma dobrze w napieciu, dramat o seryjnym zabojcu... Orginalna i solidnie zainscenizowana oraz opulentnie wyposazona mieszanka horroru z thrillerem... Film jest OK!

   • tak nietrzymającego się kupy horroru już dawno nie widziałam... na dodatek się strasznie wynudziłam

   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.