PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1083}

Romeo musi umrzeć

Romeo Must Die
6,8 35 418
ocen
6,8 10 1 35418
6,0 2
oceny krytyków
Romeo musi umrzeć
powrót do forum filmu Romeo musi umrzeć

5/10

ocenił(a) film na 5

taki sobie, spodziewałem się czegoś lepszego, czegoś zabrakło w tym filmie; dobre sekwencje walk; o ile sobie przypominam końcowa walka podobna do tej z "Od kołyski.." - tam to lepiej wyszło ;)
Moja ocena: 5/10

Pauleta

Końcowa walka w "Od kołyski..." jest podobna do tej tutaj a nie na odwrót. Ten film wyszedł wcześniej, więc Bartkowiak udoskonalił walkę w Kołysce ;]
Pod tym względem nie masz mu czego zarzucić

ocenił(a) film na 5
fifa114

wiem wiem, że Romeo jest 3 lata wcześniejszy od Kołyski; jednak tamten film mi się podobał dużo bardziej; ten był jakiś taki nudnawy

Pauleta

Cóż to był pierwszy film pana Andrzeja jako reżysera w hoolywood. Wydaje mi się, że i tak wyszedł obronną ręką bo każdy z jego trylogii jest świetnym rozrywkowem filmem. Mówiąc o trylogii mam na myśli Romeo Musi umrzeć, Mroczna dzielnic i od kołyski aż po grób. Taki sam styl, niezłe poczucie humoru (szczególnie Mroczna dzielnica i niezły Seagal). Te filmy mimo, że nie ambitne to zapadają w pamięć i nie giną wśród całej masy rozrywek. Są wporządku.

ocenił(a) film na 5
Redgard

W porządku, bez rewelacji ale na 5 zasługuje na pewno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones