PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=458309}
5,8 50 703
oceny
5,8 10 1 50703
4,6 9
ocen krytyków
Rozmowy nocą
powrót do forum filmu Rozmowy nocą

taki durny scenariusz mogła tylko wymyślec psedo artystyczno-feministyczne babsko Nawet jeśli są tacy w rzeczywistości pseudo-faceci (dający się traktować tak podmiotowo) a o zgrozo zdarzają się (metro-badziewie chippendales itp) to potem nie narzekajmy że prawdziwych mężczyzn już prawie nie ma lub temu podobne bzdety

piopio

najgorszy film jaki widzialam.... ale ja jestem kobieta i nawet ja nie wymyslila bym takiego chlamu..

ocenił(a) film na 4
emilciajaz

Kurcze przynajmniej jedna kobieta potrafi przyznac, ze to glupi film. Bo wiesz, ja to ostatnio ogladalem i chociaz bylem pewien, ze to wydaje sie byc idiotycznie i blizsze "Dlaczego Nie!" niz "Lejdis", to zastanawialem sie, moze czy ja zle film ocenilem.
Niektorzy na tytm forum pisza, ze "Testosteronu", ktory uwazam byl swietny nie dalo sie ogladac. Ja mysle, ze to fani "Dlaczego Nie!", "Tylko Mnie Kochaj", "Ja Wam Pokaze!" i pewnie serialu "M Jak Milosc".
Roznica pomiedzy tym filmem i wyzej wymienionymi to reklama McDonalds (za ktora jeszcze o dziwo dziekuja na koncu fimu!!!) i produckja Polsat zamiast TVN.
A szkoda, bo ta aktorka zagrala niezle. Nie znam sie na polskich aktorach, ale w "Lejdis" grala gorzej.

ocenił(a) film na 3
_Michal

dolicz do swojej listy jeszcze mnie :D Normalnie obejrzałam tylko żeby sprawdzić co to za halo sie dzieje. I cale szczęśćie że nie wydałam na to 15zł w kinie bo by mnie szlag trafił :D
Cukierkowe słodkie i głupie do bólu.
A...i cóż za piękny dom można utrzymać za anioły z gliny wystawiane tylko w jednej galerii...coż za dochodowe zajęcie. Ktoś tu strasznie popłynął =.=

ocenił(a) film na 4
natasza_11

Ha, ja nawet nie pomyslalem o tych aniolach z gliny!
Ale ludzie potrzebuja takich filmow, gusta schodza w dol, niebawem bedziemy ogladali gola dupe na ekranie, pierdzaca tylko co 10 sekund, ludzie nawet nei beda sie zastanawiac, czyja to dupa i dlaczego pierdzi, bo przeciez chodzi o rozrywke (porownanie z filmu "Idiocracy").
Mozna te filmy obejrzec, ale po pierwsze szkoda pieniedzy na kino, a po drugie, podchodzic to nich z wielka rezerwa.

ocenił(a) film na 3
_Michal

ja zwrocilam na ten żałosny fakt uwagę bo sama rysuję anioły hehe
wiesz co...ludzie uwielbiają Piłę. Możemy zejść jeszcze niżej?

ocenił(a) film na 4
natasza_11

Uwielbiają "Piłę" czy uwielbiają Piłę? Film czy miasto? Na razie oglądałem 4 części i przyznam się, że wszystkie mi się podobały, choć mnie obrzydziły. Ale drugi raz ich nie obejrzę. Ale nie potepiaj mnie od razu :-). Do kina też bym na to nie poszedł. Możemy jednak zejść niżej, obejrzeć piątą cześć, albo napisać tyle postów, że zejdziemy na sam dół paska przewijania w przeglądarce.

Co do aniołów - biorąc pod uwagę, że niektórzy tu piszą "Rozmowy Nocą" to film życiowy, spróbuj opchnąć anioły skośnookim, a będziesz bogata.

ocenił(a) film na 3
natasza_11

masz racje ale takie szczególiki to i nawet w wielkich dziełach można znaleźć (czasem chodzi o symboliczne pokazanie niektórych aspektów życia gł. bohatera) ale przesłanie moralne i scocjologiczne jest beznadziejne i prymitywnie modne (o ile wiesz o co mi chodzi;) Sam styl realizacji tego filmidła?...no cóż taki gat.(choć są tego typu sympatyczno-naiwne filmy które można "rzucić na oko" z przyjemnością) Tak na marginesie z ostatnio ogłądanych filmów polecam "Kochanice króla"-choć to inna "para kaloszy"

ocenił(a) film na 4
piopio

I tego wlasnie sie wstydze, ze ogladanie tych w kolko identycznych najladniejszych miejsc Warszawy i cieszenie sie z radosnego happy-endu, ktore bylo do przewidzenia, dalej cieszy. Ogladasz syf, ale nie mozesz oprzec sie wrazeniu, ze to glupi lecz pozytywny syf.
Wstyd mi za siebie :-)

Jednak, gdybym poszedl na to do kina wkurzylbym sie. Sa jakies granice.
Kicz ktory akceptuje w kinie to kicz typu "Lejdis" - jak juz robic kicz, to w dobrym stylu. Natomiast, jak ktos pisze, ze "Lejdis" jest lepszy od "Testosteronu", to wtedy nie ma o czym z nim dyskutowac, tylko dac mu "Dlaczego Nie!" albo najlepiej wszystkie sezony "M Jak Milosc" na DVD.

ocenił(a) film na 7
natasza_11

To były anioły z masy solnej. : ))

piopio

Akurat podmiotowe traktowanie drugiej osoby to zachowanie pozytywne. Jest to po prostu traktowanie drugiej osoby jako jednostki autonomicznej, posiadającej pełnię własnych praw. Traktowanie takie zakłada liczenie się z godnością, okazywanie poszanowania i serdeczności, uwzględnienie potrzeb itp. drugiego człowieka - rzeczy normalne z socjologicznego punktu widzenia.

W poście autora/ki zapewne chodziło o traktowanie PRZEMIOTOWE, czyli spotykana nierzadko zależność pan-niewolnik.

ocenił(a) film na 3
fidelxxx

masz rację to chyba jedyn z tych częstych błędów które się popełnia

piopio

No kiepścizna :( Beznadzieja bym nawet powiedział. Czy każda ostatnia polska komedia mus być tzw. "komedią romantyczna"? Niestety dawno nie widziałem dobrego polskiego filmu. Co się dzieje? A o dobrej i oryginalej polskiej komedii nie wspominając. "Testosteron" był w miarę ok, ale poza tym ani wcześniej ani później długo nic... Gdzie te czasy "Chłopaki nie płaczą" i "Kiler"?

ocenił(a) film na 4
tomcat79

W miarę wesołą komedią bez większej kaszany jest "To nie tak jak myslisz, kotku", na razie nic lepszego ostatnio nie widzialem. Mi się podobał Hi-Way i Testosteron, z romantycznych nic. Jak cos dobrego wjdzie, dajcie znac.

ocenił(a) film na 3
piopio

Nie sądzę, żeby "feministyczne babsko" wymyśliło film, w którym głównym
celem i aspiracją kobiety jest zajście w ciążę.
A tacy mężczyźni owszem są, wystarczy poczytać reportaże o kobietach
poszukujących nasienie; okazuje się, że chętnych absolutnie nie brakuje.

fetkaa

Hmm.. Ogólnie film... Mroczny jakiś :D
Mnie osobiście się nie podobał, jedynie ostsatnie 3 minuty były ok.
Jakieś 3/10, za Dorońskiego (chociaż tutaj grał co najmniej dziwnie.xDD)
Tyle.^^

MiLusiAP

jak dla mnie - dno. totalna klapa.
jedyny plus za muzykę. dobry soundtrack.

ocenił(a) film na 9
piopio

...a ja jestem facetem, nie oglądam raczej tego typy filmów....

....ale wiesz co........ film mi sie podobał, miło sie ogladało ...i polecam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones