PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=458309}
5,8 50 702
oceny
5,8 10 1 50702
4,6 9
ocen krytyków
Rozmowy nocą
powrót do forum filmu Rozmowy nocą

ale przynajmniej Książkiewicz dobrze gra... film poniżej moich oczekiwań :((

ocenił(a) film na 7
patrick_42

ale premiera jest jutro......więc czemu już teraz go tak oceniasz?? Już go gdzieś widziałes?

Luana

tak, zdecydowanie kolejny polski syf. nikt tu dobrze nie gra, w ogóle nikt tu nie gra, co najwyżej udaje, że to robi

Lord_Sith

Cóż, jeśli do każdego filmu tak podchodzisz bez obejrzenia go nawet to fajnie...Fakt, że jest to komedia romantyczna jeszcze nie znaczy, że jest to film zły. Ławeczka - poprzedni film Macieja Żaka był o wiele lepszy niż większość polskich komedii romantycznych i po tym filmie spodziewam się tego samego.

amigosh

Cóż wasze zdanie jest inne niż moje... poprostu powinno się robić lepsze produkcje niż coś w stylu tandetnych komedii romantycznych.

patrick_42

Polskie kino coraz bardziej upodabnia się do Bollywood. Co rusz tandetne komedie romantyczne. To nie to co kiedyś... vide Pan Wołodyjowski.

dyaebl

tak, polskie kino schodzi na psy. robi się mnóstwo filmów typu właśnie rozmowy nocą, ale żeby chociaż jeden był cośkolwiek wart... Próżno szukać

ocenił(a) film na 7
dyaebl

No ciekawe jakie ty masz pojęcie o Bollywood!!

dyaebl

hmm...nie byłoby tak źle, gdyby się upodabniało. Ja zdecydowanie lepiej znoszę sceny taneczno-śpiewane w bollywood, niż sceny dialogowe w polskich "komediach romantycznych"...

ocenił(a) film na 3
patrick_42

mi tez sie podobala jej gra, znaczy sie ona mi sie podoba tylko z tego filmu ;);)

hexagon_sun

Książkiewicz wogóle jest bardzo ładna w porównaniu do Różczki.

patrick_42

film denny. Byłam z klasą. Gdyby nie to ze chłopacy sie wygłupiali, to bym usnęła ;/ nie polecam

ocenił(a) film na 7
patrick_42

Bylem widzialem i niepolecam tego nikomu no chyba ze wrogowi;-)
Dorociński niech wraca do pitbulla, porownaie rożdzki w filmie lejdis i tym to nieba a ziemia na plus dla leidis.
film na nudne popoludnie ale do tv nie do kina.

Asterix

Ja bym nawet wrogowi nie polecił bo nie jestem mściwy.

ocenił(a) film na 4
patrick_42

beznadziejny film. nic mi sie nie pdoobalo oprócz scenografii. Ogolnie zaskoczyla mnie ilosc mikrofonow widocznych w czasie filmu:D

daria_dg

Były widoczne mikrofony?! O lol, kolejny dowód na to, że dziś nie bardzo Polakom idzie z filmami.

ocenił(a) film na 5
patrick_42

Masakra ewidentna:(( a poza tym kto to nazwał komedią??? Nawet jednego rozbrajającego wątku:((Kiepsko

olivka_8

a ja myslałam że rozmowy nocą to ten sam film co lejdis, a ty niestety nie jeden a dwa pasztety w tym samym czasie wyszły - kurwa:/

Edward_D__Woood

Nie przeklinaj! :D

ocenił(a) film na 4
Edward_D__Woood

lejdis przy tym filmie byly genialne:D a co do mikrofonow byly az 3 rodzaje: wlochaty, z gabka oraz wygladajacy jak patyk:D

daria_dg

Ja nie widziałem mikrofonów ale to przez moją nieuwagę, od dziecka byłem nieuważny, nie wiem czy nie miałem ADHD xD

patrick_42

a ja bylam mile zaskoczona :) film jak najbardziej na plus :)
mialam nadzieje, ze Rozmowy noca bedzie czyms lepszym niz na przyklad Dlaczego nie! i nie rozczarowalam sie :)

podobal mi sie motyw z jazda rowerem :)

komedia romantyczna to nie jest super-ambitny-film juz z samego zalozenia. ma byc milo, zabawnie, sympatycznie. czego innego sie spodziewacie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones