PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=458309}
5,8 50 702
oceny
5,8 10 1 50702
4,6 9
ocen krytyków
Rozmowy nocą
powrót do forum filmu Rozmowy nocą

Lejdis czy rozmowy nocą.oto mój dylemt walentynkowy;p

slim

najlepiej wybrać się na oby dwa filmy xD

ocenił(a) film na 7
slim

Ja tam w walentynki prawdopodobnie wybieram się na Rozmowy Nocą. Lejdis widziałem i jak dla mnie zbyt wulgarne, ale każdy ma inny gust :)

ferdas1992

Mi też się Lejdis średni podobało, a Rozmowy Nocą zapowiadają się naprawdę dobrze:)

slim

Co prawda żadnego jeszcze nie widziałam, ale znajomi którzy widzieli Lejdis tak średnio o nim mówili, a Rozmowy Nocą raczej w internecie dobre opinie zbierają...No i jest Marcin Dorociński :)

kotto

hmmm... Dobre opinie zbiera przed premierą? Zobaczymy jakie będzie zbierał po promierze

slim

Jak dla mnie zapowiada się gniot o którym za pół roku wszyscy zapomną. Subtelny, romantyczny - tak, ale nic poza tym. Taka papka.
Lejdis rzeczywiście momentami jest wulgarny ale taka jest rzeczywistość. Faceci mogą tego filmu nie zrozumieć. Więc wybór zależy od natury :)
Pozdrawiam i miłych Walentynek :)

7martina

nieladnie tak wjezdzac na ambicje chlopakowi... oj nieladnie

slim

Lejdis jest nie ciekawy ... Idz na rozmowy nocą ..:D

Mala_Katie

Popieram, mi się Lejdis zupełnie nie podobał. Ale może dlatego, że jestem facetem i nie zrozumiałem ;] A Rozmowy Nocą wydają się na walentynki idealne :)

trawersen

Ja jestem dziewczyną i mi się też Lejdis nie podobał, więc to nie to :) a Rozmowy Nocą na pewno będą fajne - żaden film z taką muzyką nie może być zły. I z Marcinem Dorocińskim :p

slim

ROZMOWY NOCĄ TO FILM BARDZIEJ ODPOWIEDNI NA WALENTYNKI... NA LEJDIS POSZŁAM PO EGZAMINIE, ROZLUŹNIŁAM SIĘ :):) BARDZO LAJTOWA KOMEDIA, ACZKOLWIEK NIE POLECAM NA WALENTYNKI... ;)

ocenił(a) film na 10
slim

widziałam już obydwa filmy - Lejdis się zupełnie na Walentynki nie nadaje. A rozmowy nocą są filmem typowo o miłości, jej poszukiwaniu, więc chyba lepszej pozycji nie można sobie na poprzytulanie się w kinie wybrać :)

slim

Byłam na obu filmach, 14 na Lejdis i dzisiaj na Rozmowy Nocą - przyznam, że 100% bardziej podobała mi się ta druga opcja filmu, Rozmowy Nocą to wspaniała komedia romantyczna, piękna opowieść o kobiecie i mężczyźnie, którzy chcieli za wszelką cenę znaleźć sobie drugą połówkę, jak dla mnie świetny film, polecam gorąco:)

karmel75

LEJDIS to co polecam dla zwariowanych babek ! xD Rozmowy noca, moim zdaniem przyjemna , ale poniżej moich oczekiwań. Bardziej polecam lejdis. ! :D Pozdrawiam !

ocenił(a) film na 5
karmel75

Rozmowy nocą-KOMEDIA romantyczna hah ciekawe z której strony to była komedia, to nic wspólnego nie ma z tym gatunkiem filmowym:///Ogólnie film średnio, dużo bardziej polecam kobitki z Lejdis:PP

slim

Zdecydowanie Lejdis, bardziej smieszny:) A jak ma sie czas to najlepiej dwa obejrzec:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones