PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=458309}
5,8 50 702
oceny
5,8 10 1 50702
4,6 9
ocen krytyków
Rozmowy nocą
powrót do forum filmu Rozmowy nocą

Obejrzałem ten film z zamiarem zrelaksowania się, naprawdę nie oczekiwałem zbyt wiele...
Ale to co zobaczyłem niestety było poniżej, tych i tak niewielkich, oczekiwań... Może film nie
był AŻ taki straszny i cienki, żeby dostał 1, chciałbym mu dać 4, ale wg nowej chyba skali, 4
to "ujdzie"... A ten film wcale nie ujdzie! Ani śmieszny nie był, ani romantyczny...

ocenił(a) film na 1
mr_kozimierz

brakło skali na ocenienie tego filmu. cieżko to filmem nazwać, stracony czas jedynie. 1/10

ocenił(a) film na 1
mr_kozimierz

Zgadzam się w 100%! Też nie oczekiwałam zbyt wiele ale miernota tego filmu powala. Dorociński mnie totalnie zawiódł - po obejrzeniu Rewersu nastawiałam się, że chociaż on utrzyma ten film a tu klapa do kwadratu:-(

ocenił(a) film na 8
Moonsun

a ja właśnie za Dorocińskiego zdecydowałam sie jednak na 8 gwiazdek a nie 7:) Facet zagrał, przynjamniej w moim odczuciu, tak aseksulanego gostka, ze w zyciu sie bym po nim tego nie spodziewała. Mozliwe tez , ze to wcale nie była gra;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones