PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=458309}
5,8 50 702
oceny
5,8 10 1 50702
4,6 9
ocen krytyków
Rozmowy nocą
powrót do forum filmu Rozmowy nocą

w skali 1-10...max 3!

ocenił(a) film na 1

O gustach sie nie dyskutuje, dlatego nie potepiam nikogo, komu sie ten film spodobal. Niemniej jednak podziele sie z Wami moimi odczuciami dotyczacymi tej produkcji i mam nadzieje oszczedze komus pieniedzy za bilet.

Zblizajaca się do 30-stki kobieta o umyśle i wrazliwosci licealistki, która nagle poczuła biologiczna potrzebe posiadania dziecka, daje do darmowej gazety ogloszenie informujace, ze poszukuje kogos kto ja zapłodni. W ten sposob poznaje atrakcyjnego 34-letniego prawiczka, ktory nie pije, nie pali, a nawet się nie masturbuje! Film skonczylby się dosc szybko happy endem, gdyby oboje dostali skierowanie do psychiatry. Na nieszczescie widza, rezyser postanowil pokazac nam jak będzie się rozwijal ten hiper-nudny romans z dialogami, które pisal chyba sam Jaroslaw Kaczynski w oparciu o własne doświadczenia seksualne.

Jest to romansidło najniższej proby, które zadowolic powinno widownie brazylijskich tasiemcow przywykłych do tego, ze bohaterowie, którzy czuja do siebie nieodparty pociag już w pierwszym odcinku, zblizaja się do celu w okolicach 600-nego. Pozostałym, szukajacym filmu na wieczor we dwoje, polecam „Pokute”. Tez romans, ale za to jaki!

użytkownik usunięty
ralph_4

Trzeba było od razu książkę napisać !!!!!

ocenił(a) film na 1

Dziekuje za słowa zachęty, pomysle na tym :)

ocenił(a) film na 10
ralph_4

Ale Pokuta jest dramatem wojennym, a nie komedią romantyczną! To zupełnie różne gatunki, które trudno ze sobą porównywać. Komedia romantyczna jest gatunkiem typowo rozrywkowym i nie musi mieć skomplikowanej fabuły. Dla mnie liczą się fajne zdjęcia, przyjemna muzyka i śmieszne dialogi. Mi się ten film podobał i z pewnością zasługuje na 7, choć nie jestem zwolennikiem seriali a już na pewno nie brazylijskich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones