PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=458309}
5,8 50 703
oceny
5,8 10 1 50703
4,6 9
ocen krytyków
Rozmowy nocą
powrót do forum filmu Rozmowy nocą

zjebali..

ocenił(a) film na 5

zjebali zakończenie a szkoda. rola różdżki na duży plus :)

AnimeSucks

zjebali? IMO wręcz przeciwnie-----> film nie kończy sie happy endem, nie ma przesłodzonego ślubu i sypania ryżem jak w tego typu polskich romantykach tylko pozostawia lekki niedosyt, co jest akurat wielkim plusem

ocenił(a) film na 5
rpd0

Niby tak..ale był taki moment (nie pamiętam dokładnie kiedy ),chyba coś w okolicach jak jej koleżanka się wyprowadza,i właśnie wtedy myślałam iż nastąpi koniec,o dziwo nie z ,hepiendem' . Ale się pomyliłam. ogólnie , komedia romantyczna niezła,fajnie się ogląda .

ocenił(a) film na 8
AnimeSucks

Bardzo fajny film ale zgadzam się że zakończenie jest czyli scena w restauracji jest strasznie banalna gdyby nie to dałbym 9 a tak daje ''tylko'' 8:D.

ocenił(a) film na 5
AnimeSucks

Racja. Zjebali. Chyba że chodziło o swoistą kompozycję otwartą - a resztę widzu sam sobie dopowiedz. Komplikacje porodowe, manewr Kristellera... Albo happy psia mać end.

AnimeSucks

był happy end, przecież było wielkie tak chociaż pojawiły się dramatyczne okoliczności. ale jak film już zrobili na słodką komedię romantyczną to mogli skończyć albo wielkim pocałunkiem albo zdjeciem z dzieckiem z serii i żyli długo i szczęśliwie, a nie takie nie wiadomo co.

ocenił(a) film na 10
AnimeSucks

zgadzam się w 100% końcówka fatalna!
początek zapowiadał się bardzo dobrze, , ponieważ taki nie był przewidywalny i inny niż typowy polski film;)

monika9321

... ale oni tym samochodem to mieli wypadek :PPPPP Wszyscy podobno zginęli. No w każdym razie, tak pisali w Super Expresie:PP

ocenił(a) film na 5
cinek010

coo ?! LOL2. aaa,w Super expresie ..to wszystko jasne,sorry. ale ze mnie głupek ! :P świetne zakończenie !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones