PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=204528}

Rozstania i powroty

Breaking and Entering
6,8 12 342
oceny
6,8 10 1 12342
6,0 3
oceny krytyków
Rozstania i powroty
powrót do forum filmu Rozstania i powroty

Nastawiałam się na coś nudnego i mało ciekawego, jednak film okazał się być bardzo dobry. Należy on do gatunku tych, w których akcja toczy się bardzo leniwie, niemal sennie, ale to jednak nie akcja jest tu najważniejsza, ale relacje między ludźmi, uczucia. To jeden z tych filmów, na których zaczyna boleć serducho i człowiekowi robi się smutno.... Bardzo mi się podobał, z pewnością obejrzę jeszcze raz.

amarain

Kupiłem sobie ten film jakiś rok temu i przez cały czas tylko go przekładałem z miejsca na miejsce, właśnie w obawie przed nudą. Wczoraj w końcu się zdecydowałe - i nie żałuję. Bardzo głęboki, poruszający aspekty różnej miłości. Smutny, ale generalnie bardzo optymistyczny.

ocenił(a) film na 8
mt2003___

Zgadzam sie , smutny a jednak optymistyczny.Przyziemne sprawy rzucily go w ramiona kochanki , a jednak malzestwo(milosc) zwyciezylo .Film chociaz zaczynal sie nudnie to zrobil na mnie ogromne wrazenie , ma w sobie klimat i cos takiego ze scisnelo mi sie serce!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones