PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=204528}

Rozstania i powroty

Breaking and Entering
6,8 12 343
oceny
6,8 10 1 12343
6,0 3
oceny krytyków
Rozstania i powroty
powrót do forum filmu Rozstania i powroty

Witam. Zaczęłąm oglądac dziś, ale trochę mi się dłużyła 1 częśc filmu, oczy mi się zamykają.. Proszę napiszcie jak to się skończyło. Dopatrzyłam do momentu jak zaczyna się romans między Willem i Amirą.

ocenił(a) film na 7
moniakon

Nie widziałaś gdzieś połowy filmu, nie lepiej nie wiedząc co dalej obejrzeć jeszcze raz? ;)

ocenił(a) film na 5
moniakon

Bośniaczka na końcu filmu, wyjechała wraz z synem do Polski. Ona przyjela sie na budowie jako pomocnik murarza, ale ze byla zima zaczela mocno pic i umarla bordowa jak burak.Natomiast jej syn Zdrawko przyjał sie do firmy produkujacej sprzet AGD na pobliskiej srefie ekonomicznej jako operator produkcji maszyn. Na koncu filmu ukazane jest jak podkrada laptopa menagerowi, w nastepstwie zostaje wyrzucony z pracy i przyjety do konkurencyjnej firmy równiez produkujacej sprzet AGD. Z uwagi na to ze posiadał bogata wiedze o procesie produkcji sprzetu z poprzedniej firmy, zostaje uprowadzony i wysłany do Bośni Na podstawie jego ucieczki powstaje film pod tytulem Forest Gump.

ocenił(a) film na 6
Jamesman

Masz wyobraźnie haha

ocenił(a) film na 8
Jamesman

dobree

ocenił(a) film na 5
wojciech84

Skończył się tak jak nie powinien, jego żona frajerka przyjęła patałacha mimo tego, że ją zdradził i przyznał jej się w twarz. W każdym razie kobieta z którą dane mu było być wyjechała do Bośni i tyle. A miałam nadzieję, że będą razem.

ocenił(a) film na 7
Entalpia

ehh ja też jednak miałam nadzieję, że będą razem... a tu hmm nie było szałuuu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones