PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31720}

Rudobrody

Akahige
7,9 5 602
oceny
7,9 10 1 5602
8,9 8
ocen krytyków
Rudobrody
powrót do forum filmu Rudobrody

Chodzi o tą kobietę trzymaną w izolatce. Skoro była taka niebezpieczna to dlaczego nikt się nie kwapił zabrać jej tę ostrą spinkę do włosów, zwłaszcza, że już zdążyła ubić kilka osób tym właśnie przedmiotem?

Eazy31

Bo niz uzywano przemocy na pacjentach.

Eazy31

Dokładnie o tym samym pomyślałam oglądając film. Małe niedociągnięcie ;)

Eazy31

A mnie nie daje spokoju inna kwestia. Kto zrobił dziecko Chigusie? Noboru? Jeśli tak to cała ta sytuacja razem z małżeństwem z Masae wydaje się być niedorzeczna. Chyba żebym coś przeoczył, ale nie wydaje mi się. :/

FWaldek

Może Jan Kos? W pierwszym odcinku był w Japonii.

ocenił(a) film na 8
czoper62

Był na Syberii. Skąd się tam wziął? Mądrzejsza o tym nie mówić. Skąd tam się wziął japoński pilot to jeszcze ciekawsza sprawa.

mixererunio

W tym czasie ZSRR miało podpisany pakt o nieagresji z Japonią. Między innymi pozwoliło to ściągnąć dywizje syberyjskie do obrony Moskwy w 1941 r. Japończyk w "Czterech pancernych..." był spadochroniarzem-zwiadowcą, co ciekawe uzbrojonym w brytyjski pistolet maszynowy Lanchester. Jednak co mógł odkryć w zimie, w tajdze nad Ussuri, pozostaje zagadką.

ocenił(a) film na 10
FWaldek

Przecież jasno było powiedziane, że Chigusa zdradziła Noboru.

ocenił(a) film na 9
Eazy31

wydaje mi się że wcześniej nie używała tego narzędzia tylko może dusiła rękoma albo coś takiego.

ocenił(a) film na 10
Eazy31

W napisach miałem, że tych pierwszych ubiła igłą (może chodzi o taką długą, którą nieraz widziałem w japońskich filmach jak kobiety wkładały je we włosy). W szpitalu chyba używała jakiejś ostrej spinki, bo na "igłę", to nie wyglądało. Zweryfikujcie i napiszcie czy mam rację. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones