PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=431006}

Ruiny

The Ruins
5,2 25 410
ocen
5,2 10 1 25410
Ruiny
powrót do forum filmu Ruiny

Film jest bardzo zły, ale jest to jeden z tych filmów które pomimo ogromnych nieścisłości i błędów w
fabule przyjemnie się ogląda. Naprawdę można się pośmiać, moje ulubione momenty to zmagania
bohaterów z ranami i uszkodzeniami ciała.
Pomimo że są studentami medycyny kogoś ze złamanym kręgosłupem dosłownie łamią na pół
biorąc do z dwóch stron ! zamiast podłożyć pod kręgosłup kawałek deski który na pewno by się tam
znalazł. Pomimo że są w środku dżungli dokonują amputacji nóg (łamiąc je dosłownie) jednemu z
poszkodowanych argumentując to możliwością wdania się przypadkiem infekcji wtf ?.
Poszkodowanego bez nóg zostawiają cały czas obok morderczych roślin, pomimo że dobrze wiedzą
że to coś jest chce ich zjeść.


falcon_6

Filmu nie widziałam, z opisu wynika, że jest o grupie przyjaciół walczących z roślinami, Twoja wypowiedź jednak sugeruje, że oni z pomocą dobrych chęci stopniowo (wręcz fragmentarycznie) pomniejszają swoje grono... Zastanawiam się czy ktoś przeżyje i na koniec z psychopatycznym uśmiechem wsadzi jedną roślinkę do doniczki czule ją głaszcząc, czy mimo wszystko to samego końca to będzie nielogiczna walka o przetrwanie. Pierwsza opcja by mnie zachęcała, druga wydaje się lekko nudna...

ocenił(a) film na 6
Lady_Dezyderia

Zawiodłam się na filmie myslałam że z takim podkładem jakim jest książka znakomita według mnie film będzie równie ciekawy. Niestety można to było zrobić lepiej

ocenił(a) film na 5
paulinaj911

ksiazka jest dobra. film ma z nia niewiele wspolnego

ocenił(a) film na 4
falcon_6

Zgadzam sie z Toba, złamany kregoslup moze doprowadzic to infekcji, za to kurna odciecie nog w srodku dzungli juz nie..

ocenił(a) film na 8
monika951

to nie chodziło o złamany kręgosłup tylko o to że te rośliny go zjadały od środka . miał kości na wierzchu i mógł dostać sepsy. oba rozwiązania były fatalne .po prostu wybrano bardziej zjawiskową opcję :)

ocenił(a) film na 3
falcon_6

dokładnie ;) Głupota scenariusza tego filmu powinna zostać wpisana księgi rekordów Guinnessa ;)

ocenił(a) film na 2
tiglatpilesiar

KWINTESENCJA !!! - 2/10 !!!

Szpila_1308

Ok, przekonaliście mnie, że to szczególnego rodzaju "komedia". Obejrzę :)

ocenił(a) film na 5
falcon_6

Właściwie to jedyną krew w tym "horrorze" zapewnia młodociany Mengele, który co rusz chciałby coś ciąć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones