PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=431006}

Ruiny

The Ruins
5,2 25 475
ocen
5,2 10 1 25475
Ruiny
powrót do forum filmu Ruiny

Czy moglibyscie napisac mi o czym jest ten film? O jakichś zmutowanych roślinach? Czy moze jakiejs klątwie? I na czym to dokładnie polega;)

ocenił(a) film na 7
adula1720

Jest to film o grupce młodych ludzi, którzy postanawiają odwiedzić opuszczone stanowisko archeologiczne (tytułowe ruiny). Gdy tam docierają zostają sterroryzowani przez lokalną ludność, która nie pozwala im opuścić terenu ruin z powodu dziwnej, głodnej rośliny tam żyjącej (potrafiącej "rosnąć" w żywych organizmach) i możliwości jej rozprzestrzenienia się... No i o to mniej więcej chodzi :D Jak zwykle bohaterowie mają przerąbane :D

_EemuU_

Dziekuje za odpowiedz:) Ale ogolnie warto isc na ten film?

adula1720

No i co idziecie? Bo jak czytam to raczej nie jest film w waszym guście:P

Marilynne

Nie no zmutowane rosliny?:)) Chyba raczej odpada;d Sprobujemy na ten drugi ;d;d

ocenił(a) film na 3
adula1720

Film tragiczny dawno tak słabego horroru nie widzilam:(:( Załuje ze byłam w kinie i wydałam kase na ta miernote 3/10 bo seansie chciałam dac 1/10 ale sie zlitowałam...

adula1720

nie widziałam filmu ale zachęcona przez opinie innych użytkowników przeczytałam książkę i polecam wszystkim, nie ma może potworów, nie ma duchów, nie ma czarów ale jest przerażające poczucie osamotnienia,niemożności zrobienia czegokolwiek, beznadziei, nagłe oderwanie od świata w którym można było pozwolić sobie na beztroskę, na zaprzątanie głowy z pozoru poważnymi problemami...książka dobra, po przeczytaniu zostawia wiele do myślenia. Polecam tym, których opis filmu nie zachęcił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones