PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=431006}

Ruiny

The Ruins
5,2 25 475
ocen
5,2 10 1 25475
Ruiny
powrót do forum filmu Ruiny

Książka świetna, bardzo dobra akcja. Oczękuję z niecierpliwością na ten film !!
Jest również trailer do filmu: http://www.ruinsmovie.com/

Czekam na film !

Angelo

z trailera wynika ze tworxy dokonali wielu zmian, ale licze na to ze film dorowna chocby w polowie tej boskiej książce

kolgrim

Nom, dokonali niestety. Ale widocznie takie były wymogi produkcji... szkoda, że film nie wejdzie do polskich kin, byłoby wyśmienicie obejrzeć go na dużym ekranie ;)

użytkownik usunięty
Angelo

Nie bedzie w polskich kinach??!!! dlaczego??!! ksiazka swietna,film tez zapowiada sie niezle,niemoge sie juz doczekac.Mozecie polecic jakies podobne ksiazki ?

ocenił(a) film na 6
Angelo

Oglądałam ten film dziś w kinie i muszę przyznać, że był całkiem niezły (8/10). Nawet nie wiedziałam, że "Ruins" jest na podstawie książki! =)
Bardzo chcę ją przeczytać. Może ktoś mi podpowie autora? ;o)

użytkownik usunięty
starlight

Autorem książki jest Scott Smith,polecam inną książke tego autora a mianowicie Prosty Plan,na której podstawie również nakręcono film o takim samym tytule.

ocenił(a) film na 6

al_bundy, dziękuję ślicznie ;o)
Wątpie tylko, czy znajdę ten utwór w naszych litewskich księgarniach...

Angelo

Zapraszam:
http://www.ambinet.pl/film/978/Ruiny.html

Jak bardzo sie ucieszyłem, gdy dowiedziałem się, iż film będzie w Polsce. Dystrybutorem będzie - Forum Film ;)

użytkownik usunięty
Angelo

Trailer całkiem fajny , chetnie zobacze ten film , pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Angelo

Również czytałem książkę. Kupiłem ją przypadkowo, żeby mieć zajęcie w pociągu - zrobiłem ją w jedne dzień - zajebista, oby film trzymał klimat

Angelo

Mam nadzieje, że film będzie też tak fajny jak książka. Właśnie skończyłem czytać...i tak jakoś mi jest smutno :/

ocenił(a) film na 6
Putana

Wreszcie i ja przeczytałam książkę =) Jest super, naprawdę! Nie do porównania z filmem!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones