PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=348754}

Ryś

4,3 32 055
ocen
4,3 10 1 32055
4,3 12
ocen krytyków
Ryś
powrót do forum filmu Ryś

Dostał wielki budżet i najlepszych aktorów starego, średniego i młodego pokolenia, sam dał jednak beznadziejny scenariusza, o reżyserii nie wspominając. Pełen nieśmiesznych i żenujących gagów, tylko momentami śmieszny, gniot, po którym Tym mógł skupić się na tym, co po 1989 r. wychodzi mu jako tako - przeciętny kabaret na usługach tzw. nowych elit.

ocenił(a) film na 1
stasiurzadzi1

Najlepsza recenzja tego gniota, którego Tym nafaszerował dowcipami z książeczek, które w latach 90 sprzedawano w kiosku Ruchu. Już po "Rozmowach kontrolowanych" widać było, że jeśli być blisko mistrza to nie znaczy być mistrzem. Tam już było słabo. Wielu tego nie widzi zwyczajnie nie doceniając geniuszu prawdziwego mistrza. Czytając zaś o rzekomym "geniuszu" Tyma zastanawiam się – jak słabych widzów miał Bareja. Może trzeba dla niektórych odświeżyć gościa gadającego do skarpety – a'la Okienko Pana Pankracego i zawsze jakaś będzie beka wśród gawiedzi. W końcu śmiech to zdrowie. Co do tytułu, czy to była klęska, która zakończyła karierę Tyma to wydaje mi się to zbyt przesadzone i napompowane. Stasiu, jaką karierę? Ja pytam.

ocenił(a) film na 2
frederickabberline

rozmowy kontrolowane były do strawienia,a RYŚ no cóż,komuna dała twórcom nieograniczone możliwości do nabijania się z absurdalnego ustroju,więc na boga...niech już dadzą sobie spokój z kontynuacją hitów z lat komuny,MIŚ,ALTERNATYWY.BRUNET,CO MI ZROBISZ,NOWY etc może być tylko RAZ ! więc każda próba odgrzewanych kotletów kończy się klęską ! zresztą kto ma czas dzisiaj w Polsce I KASĘ na robienie normalnych filmów,zasada jest prosta - producent żąda - tanio,szybko,byle jak ! reklama,trochę pudru,szpachla i każdy gniot jakoś zarobi na siebie i coś na górkę,i tak kula się miernota, a polskie kino stacza się na dno popeliny,składu drewna i papy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones