PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557497}

Rycerze (nie) na niby

Knights of Badassdom
5,2 4 095
ocen
5,2 10 1 4095
Rycerze (nie) na niby
powrót do forum filmu Rycerze (nie) na niby

Premiera

ocenił(a) film na 10

Kiedy ma wyjść ten film, bo nigdzie nie mogę się doszukać ???

ocenił(a) film na 10
Librai

Jednak poszukałem

Data premiery
sobota
31.12.2011

http://datapremiery.pl/the-knights-of-badassdom-premiera-filmu-2056/

Jako osoba interesująca się LARPami już nie mogę się doczekać filmu :)

ocenił(a) film na 8
Librai

chyba się ta data lekko zdezaktualizowała ;p

ocenił(a) film na 4
Librai

premierz jesycye nie bzo ł bedyie ona dopiero w tzm roku , a w jakim miesicu to nie wiadomo

Sarah_7

według serwisu imdb będzie premiera w 2013

ocenił(a) film na 4
szymw1994

Teraz to zauwazyłam :)

Librai

Na wiki piszą, że
In September 2012, Wade Bradley of Indievest reported Knights of Badassdom is still in "post-production" and that the film is going to be released theatrically in "the first half of 2013."

Czyli pierwsza połowa 2013

Librai

nie jestem z tego dumny ale tak nei mogłem sie doczekac tego filmu ze sciagnąlem z natu... i tu problem kazda kopia jest zabezpieczeona haselm ^^

K4G3

To jesteś magikiem, bo nie ma jeszcze oficjalnej daty poza rokiem - 2013. Wg. IMDB film został ukończony, ale nic ponad to :)

zielonyelf

na torrentach jest... hmm to pewnie lipa jest :) Dlatego zabezpieczone hasłem boto nie ten film
w notaniku jest napisane tylko
"Get the password at
http://www.regularmonkey.com/
Have fun,
------------------------------------
Obtenez le mot de passe à
http://www.regularmonkey.com/
Amusez-vous,"
a tam blkoada choc czytajac posty jakos ludzom sie udaje dostac to hasło

K4G3

Jak mają hasło to czemu nie wrzucają już odbezpieczonego pliku na torrenty? ;)

użytkownik usunięty
zielonyelf

Premiera tego filmu nigdy się nie odbędzie, bo Summer nie zgodziła się na pokazanie cycków :(.

ocenił(a) film na 7

:( :( :( :( :( :( :( :( :( mam nadzieję, że to żart :( :( :( :( :( :( :( :( :(

użytkownik usunięty
doliwaq

Ja też :( :( :( . Tak poważnie to widziałem tylko trailer i nic więcej. Nie mam pojęcia czy to gdzieś wyświetlano, czy nie, zresztą Summer swej roli w Terminatorze i tak raczej nie przebije IMO.

ma nie być przez cycki jakieś baby?!
mam inną teorię (hehe pewnie za wygórowaną), że ten film zablokowały środowiska larpowskie, konwentowe (pewnie z USA głównie, ale może z innyc też) bo w końcu fim mówi o tym czyli larpach, itd a robią z tego dość brutalne przedstawienie, nawalają coś o magii i demonach przyznanych co wszystkich morduje - hehe dla mnie to nic wielkiego, ale amerykańce to mają pod czachami dziwnie i kto wie czy coś by sobie o larpach i takich zabawach po takim filmie nie pomyśleli hihi
oby wyszedł, pozdro:)

ocenił(a) film na 10
bald3

Jak filmu nie było, tak nie ma :(

ocenił(a) film na 9
Librai

Film ma wyjść pod koniec miesiąca podobno,coś ktoś pisał na twitterze

ocenił(a) film na 9
Librai

Luty 2014.

ocenił(a) film na 10
Degustator_filmaniak

Dobrze wiedzieć, no to pozostaje jeszcze trochę poczekać ;)

Librai

oceniłeś to na podstawie traileru, czy widziałeś już film, bo zgaduję, że dając 10 filmowi, którego się nie widziało trzeba być "wielkim geniuszem"?

ocenił(a) film na 8
eric6666

Film już jest.

ocenił(a) film na 10
eric6666

nic Ci do mojej oceny mogę z nią zrobić co zechce, (ja Ci nie wchodzę w brudnych buciorach do domu), a film już można obejrzeć.

ocenił(a) film na 6
Librai

Właśnie oglądałem ;) Trzeba było pokombinować z ip na kompie bo film jest dostępny w usłudze VOD tylko za oceanem, ale warto było ;) Dla mnie 10/10, a obiektywnie 8/10 podobny klimat jak w Tucker & Dale vs Evil

ocenił(a) film na 6
Librai

Sprawdzone info: film będzie dostępny od 11 lutego w usłudze VOD. Link do newsa: http://uk.ign.com/articles/2014/01/09/knights-of-badassdom-exclusive-poster-debu t

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones