PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9298}

Rykoszet

Ricochet
6,4 3 834
oceny
6,4 10 1 3834
Rykoszet
powrót do forum filmu Rykoszet

Bardzo naiwny scenariusz, trzeba mieć dużo dobrej woli, aby uwierzyć, że prokurator, prawnik i były policjant zachowuje się,jak upalona nastolatka. Ale jeśli się umówimy, że to w gruncie rzeczy komedia, to zgoda. Absurdy są wpisane w ten gatunek opowieści filmowej.

ocenił(a) film na 4
zbigstar

trzeba mieć też dużo silnej woli, aby bohater który wysadził pół budynku mieszkalnego został wielkim bohaterem dla mediów i nagle policja go nie ściga. Nie dodając, że samo potwierdzenie istnienia dawnego wroga w żaden sposób nie oczyszcza go z jakiegokolwiek zarzutu. Dużo absurdu w filmie, jak ktoś chce coś luźnego obejrzeć (chociaż sceny z więzienia były ciekawie brutalne) to jest ok. Dla kogoś kto chce prawdziwej sensacji to bajeczka...

ocenił(a) film na 7
janczo

A oglądałeś Wykonać wyrok?? To jest dopiero bajeczka
Nie wspomnę o filmach z Van Dammem Seagalem czy Dolphem Lundgrenem

ocenił(a) film na 6
zbigstar

Myślę, że to film pogranicza komedii i kina sensacyjnego. Przyznam, że mnie momentami bawił. Właściwie, to po scenie z rozbieranym Danzelem wiedziałam w jakim kierunku zmierza i przymknęłam oczy na elementy wręcz surrealistyczne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones