PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9304}

Rzeczy, które robisz w Denver będąc martwym

Things to Do in Denver when You're Dead
7,2 10 952
oceny
7,2 10 1 10952
7,0 6
ocen krytyków
Rzeczy, które robisz w Denver będąc martwym
powrót do forum filmu Rzeczy, które robisz w Denver będąc martwym

MAJSTERSZTYK

ocenił(a) film na 10

inteligentny, gęsty, fenomenalnie zagrany dramat kryminalny.
GABRIELLE ANWAR wprost zjawiskowa. ANDY GARCIA wytrawny jak nigdy. Plus wyborni: William Forsythe, Treat Williams, Christopherowie Walken i LLoyd i Steve Buscemi.
Fenomenalna reżyseria Gary'ego Fledera, który już nigdy nie potwierdzi z takim przytupem swego talentu. Znakomity scenariusz, muzyka, zdjęcia. No i ta puenta...
Koniecznie

AutorAutor

Amen ;)
Wspaniałe aktorstwo, szczególnie Williams jako Critical Bill. Film niestety w cieniu Tarantino. Moim zdaniem więcej emocji, niż w jakimkolwiek filmie Quentina.

ocenił(a) film na 8
feuerbach

nic tylko przytaknac :) ja osobiscie uwielbiam buscemiego. widzieliscie kiedys lepszego zabojce? psss

ocenił(a) film na 3
AutorAutor

Sam film jak dla mnie średni, po prostu nie moja "bajka", ale na uwagę zasługuje obsada, w tym wspomniany przez Ciebie Andy Garcia - "wytrawny" to trafione określenie :) owszem zjawiskowa Gabrielle, ale również fajnie wypadła Fairuza Balk, a po ciemnej stronie mocy: Ch. Walken i S. Buscemi

ocenił(a) film na 3
EK28

Garcia to w tym filmie aktor jednej miny, a ta cała Gabrielle zagrała infantylną idiotkę.... Chwała, że Buscemi zagrał tak oszczędną rolę, bo to kompromitacja zagranie w czymś takim.

ocenił(a) film na 3
czikiro

śmiem sądzić, że ilość 'dostępnych' min ma niewielkie znaczenia w ocenie aktora :)

ocenił(a) film na 3
EK28

według mnie w tym filmie zagrał nijako, o to mi chodziło mówiąc, że jednej miny ;)

ocenił(a) film na 9
czikiro

Zagrał wzorowo. Min miał tyle ile potrzeba :) Sterylna postać zbudowana z lekko ospałej, niepasującej do otoczenia materii, która przyciąga wszystko jak magnes. Nawet śmierć...
Trudno mi sobie wyobrazić w tej roli Jim'a Carrey'a :)

ocenił(a) film na 8
EK28

właśnie upatrywałbym większego zabłyśniecia ze strony Fairuza Balk, bo ta Gabrielle miała dość łatwe kwestie do zagrania

ocenił(a) film na 10
spice1

Faktycznie, zapomniałem o Fairuzie - ona również jest tu wspaniała jako Lucinda.

ocenił(a) film na 5
AutorAutor

Rzeczywiście majstersztyk. Od tej pory ten film to moja nowa definicja przekombinowania, przeintelektualizowania, przebeletryzowania, przefantazjowania, przegawędzenia, przeromantyzowania i przesady w podlizywaniu się publiczce. Będzie to też mój nowy test filmowy na rozpoznawanie ludzi, którzy stracili kontakt z rzeczywistością.

Ogólnie: warto było poświęcić te prawie dwie godziny. To jest autentyczny dystylat wszystkich przegięć zawodowych scenarzysty filmów kryminalnych.

ocenił(a) film na 10
Wujek_Sylwek

Co to jest dystylat?

ocenił(a) film na 5
AutorAutor

Przepraszam za literówkę, miało być destylat.

Wujek_Sylwek

No nie, jak bardzo byś nie chciał to Birdmana nic nie jest w stanie prześcignąć. Mimo to bardzo dobre spostrzeżenie. bo trochę tego tu jest.

ocenił(a) film na 6
AutorAutor

grubo przesadzasz z tymi komplementami na temat filmu,poprawny do bólu,pewnej części ciała to mi nie urwał.

AutorAutor

Niby prosty, a pokazujący jak to życie może się skomplikować. Magnetyzm Garcii.

AutorAutor

Nie dostań orgazmu tylko. Wujek nieźle to ujął, choć może lekko przesadził. Film poprawny, fajna rola Garcii i to by było na tyle.
6/10 i bez żadnej osobistej historii.

ocenił(a) film na 10
raxer777

https://www.youtube.com/watch?v=rWk7ykBdIA8

ocenił(a) film na 4
AutorAutor

Jest akurat na odwrót, a Fleder to cienki wyrobnik.

ocenił(a) film na 10
Krzypur

I'm lovin it!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones