film

Rzeczy, które robisz w Denver będąc martwym

Things to Do in Denver when You're Dead
1995
1 godz. 55 min.
7,2 10 803
oceny
7,2 10 1 10803
7 650
chce zobaczyć
6,8 5
ocen krytyków
Były gangster otrzymuje zlecenie od szefa mafii, które staje się powodem olbrzymich zmian w jego życiu. Więcej Mniej
Rzeczy, które robisz w Denver będąc martwym zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Święty Jimmy (Andy Garcia) to eksgangster, który prowadzi spokojny uczciwy interes, nagrywając na wideo śmiertelnie chorych, którzy chcą przekazać coś po śmierci bliskim. Zostaje jednak zmuszony przez swojego starego szefa (Christopher Walken) do jeszcze jednej ostrej roboty. Zbiera więc czterech kumpli i ma nadzieję, że wszystko pójdzie szybko i bezproblemowo. Myli się.

dystrybucja
ITI FILM STUDIO
studio
Miramax Films / Woods Entertainment
tytuł oryg.
Things to Do in Denver when You're Dead
inne tytuły
Cameron Diaz była kandydatką do roli Dagney.
Gdy Święty Jimmy grozi porucznikowi Atwaterowi kijem baseballowym, trzyma go przy klatce piersiowej Atwatera, po czym opuszcza go na ziemię, żeby się na nim oprzeć. W kolejnym ujęciu, kij jest z powrotem przy klatce piersiowej porucznika.
Podczas filmu, wszyscy nazywają płatnego zabójcę, granego przez Steve'a Buscemiego "Mr. Shush" ("pan sza"). Mimo to, w czołówce widnieje jako "Mr. Shhh" ("pan ciii").
Święty Jimmy (Andy Garcia), niegdyś bezwzględny gangster, jest dziś businessmanem prowadzącym przedsiębiorstwo zajmujące się kręceniem filmów, na których śmiertelnie chorzy zostawiają dla swych bliskich ostatnie rady. Robota niewdzięczna, a i pieniądze z tego małe. Na tyle, że przyzwyczajony do rozrzutnego życia wydaje więcej, niż zarobi. Nie... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych