PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639874}

Sędzia Goodnight - Królowa kier

Goodnight for Justice: Queen of Hearts
5,7 151
ocen
5,7 10 1 151
Sędzia Goodnight Królowa kier
powrót do forum filmu Sędzia Goodnight - Królowa kier

Katharine Isabelle gra główną rolę obok sędziego Goodnight. Może by ją dodać do obsady, w której oprócz Sędziego Luka Perry są sami aktorzy epizodyczni?

kkutz

Tu same osły pracują, nawet jak plakat do filmu podrzucisz, to stwierdzą że nie do tego filmu podałeś.

ocenił(a) film na 9
Szarzyzna

Hm.. -:) nie wypada mi się z Tobą nie zgodzić.. Dziś na Filmwebie - "Sędzia Godnight - miara człowieka". Świetne filmy - szkoda, że tylko 3.

ocenił(a) film na 5
Szarzyzna

Chciałem tu wpisać nie wiadomo co, ale po chwili zastanowienia ręce mi opadły i stwierdzam, że mi się już nie chce!
Nie mam siły na to co te barany tu wyprawiają, w telegraficznym skrócie podam tylko, że od ponad dwóch lat, a niedługo prawie trzech, walczę już z trzecim jaśnie panem o dodanie zdjęcia aktorki, kobieta nie była bardzo popularna, nie żyje od dawna ergo jej zdjęć jest mało i jak są to trudne albo słabe. Żadne się nie podobało, jak już jedno mogłoby być, to się nie spodobało, że źródłem jest getty!
Kobita dalej nie ma fotki ustawionej i tak chyba ma być!
Kur** nie mam już siły, chyba się poddam...

ocenił(a) film na 5
kkutz

Nadmienię tylko, że właśnie oglądałem ten film i ŻADNA z wymienionych osób jako obsada (oprócz oczywiście Perry'ego) nie grała w tym konkretnym filmie, jakiego tytuł podany jest na górze strony!

Nie mogę pojąć jak udało im się takie brednie tu wypisać i kto to przyklepał, bo dali ciała na całej długości!

ocenił(a) film na 9
ZSGifMan

Napisałem dzisiaj długi komentarz do "Przyrzeczenia" - patrzę jak wyszło = "nie masz łączności ze stroną" (to nie pierwszy raz) i nie ma mojego wpisu! Serwer FW nie wyrabia, programu TV - nie ma... Strony filmów są często robione na szybko - czasem tak potrzeba, a poza tym to są punkty. Przykład: oglądasz film np. "Znachor", patrzysz do obsady: jest mnóstwo aktorów drugorzędnych, epizodycznych i prawie że statystów, a nie ma tego, który grał 'Znachora'. Można by mnożyć.. Czas oczekiwania na zmiany to czasem długie miesiące. Ci co robią strony to ochotnicy, nie zgarniają kasy tylko punkty. Wszystko musi być zgodne ze źródłami w IMDB, jeśli tam nie ma to zapomnij o zmianie. Znam co najmniej 2 seriale, które zostały połączone i puszczane jako filmy fabularne. Tutaj dalej są jako seriale... Nie ma co walczyć, narzekać. Szkoda, że FilmWeb się "osuwa". Polska strona, a 2-ga największa baza filmowa w świecie! Cały czas widzę jak coś "tną" z opcji. Szkoda mi programu TV z zawiadomieniami. Mogłoby nie być gier (co mają gry do kinematografii), ale chyba chodzi o komercję - nie wiem. Widzę, że serwer nie wytrzymuje obciążenia. Mimo wad - FilmWeb jest wartościową stroną: info o ludziach filmów, filmografie itd. Może coś się zmieni. Oby się nie pogorszyło...

ocenił(a) film na 5
kkutz

Widzę to tak samo! Ciągle coś się tu zmienia i wcale nie czuję po tym ułatwienia, przeciwnie! Zawsze po takich udogodnieniach coś trzeba robić od nowa, przyzwyczajać się do czegoś lub coś się traci bezpowrotnie...
Po jednej z takich "wspaniałych" operacji jakieś 3-4 lata temu, gdy dodano możliwość oceny poszczególnych ról, zaczęły mi znikać oceny "całościowe", jakie były obowiązujące wcześniej! Straciłem kilkadziesiąt pozycji, a może kilkaset, nie wiem już sam, przy kilkunastu tysiącach w mojej bazie bądź mądry i znajdź co zniknęło!
Teraz zmiana tego interface'u czy layoutu - jak zwał tak zwał, wiadomo o co chodzi, to muszę w historii śledzić wszystkie wątki dyskusji pod filmami ze znajomymi, bo więcej niż połowy FW w ogóle nie konotuje. Ze znajomym czasami jak nie pilnujemy na bieżąco, to się po miesiącu trafia na kolejne komentarze do omawianego tematu, a w powiadomieniach cisza. Powinienem ich pewnie całować po rękach, bo tematy na forach działają na szczęście dalej, ale numery się nie odświeżają, tylko kumulują i trzeba pamiętać ile miałeś wcześniej, ile teraz i sobie obliczyć ile jest nowych!
Jak oni o nas dbają, aby nikt się nie nudził i rozwijał talenty zaradności, bystrości i rachunków na liczbach...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones