PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630714}

Sędzia

The Judge
7,6 164 811
ocen
7,6 10 1 164811
6,4 18
ocen krytyków
Sędzia
powrót do forum filmu Sędzia

Kto Waszym zdaniem zagrał lepiej? Robert Duvall czy Robert Downey Jr. ?

ocenił(a) film na 7
nessa88_2

Myślę że Robert Duvall, nie wiem czemu ale mam wrażenie że RDJ gra podobnie jak w wielu innych filmach, taki cwaniaczek ale o dobrym sercu i często robi te same miny np. wytrzeszcz oczu. Natomiast Robert Duvall to klasa sama w sobie, choć widać że lata świetności ma za sobą to nadal trzyma wysoki poziom.

ocenił(a) film na 10
nessa88_2

Witam ,przepraszam że sie tak podpinam z tak banalnym problemem ,ale czy ktos może mi napsiac gdzie do jasnej holery znajduje się teraz odpcja DODAJ KOMENTARZ w tym burdelu bo chyba inaczej nie da sie nazwac nowego wygladu filmwebu PORAŻKA!Chciałem napisac ze film ten to absolutne ARCYDZIEŁO a dwaj głowni aktorzy Oskary murowane jak nie to dziejowe nieporozumienie będzie!

lupus198116

Przy napisie "Forum" masz + w kole ;)

ocenił(a) film na 10
filmowy_laufer

Dziękuję Ci dobry człowieku 34 lata na karku robią swoje już bliżej niż dalej niedługo pewnie zejdę oczy już nie te lol dziękuje pozdrawiam!

lupus198116

To dobrze, że jeszcze widzisz, moi rodzice mają po 48 lat i nie wiem czy zobaczyliby napis forum ;)

lupus198116

Obok liczby wątków na forum jest ledwo widoczny plusik, to to :o)

Film fantastyczny, mnie jednak bardziej podobał się Downey Jr. ale film ogólnie dobrze zagrany, bez amerykańskiego dramatyzmu.

nessa88_2

Robert Downey Jr. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones