PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=449229}

Sława

Fame
5,8 13 031
ocen
5,8 10 1 13031
5,5 2
oceny krytyków
Sława
powrót do forum filmu Sława

Film nudny, końcowa scena filmu nie zachwyca. Spodziewałam się bardziej tanecznego filmu. Z braku laku można obejrzeć.

anil_ka

Ja oceniam film trochę lepiej 7/10 ale idąc do kina widziałem tyle co w reklamach i też myślałem że będzie bardziej o tańcu (specjalnie nie czytałem w internecie o czym dokładnie jest ;))

anil_ka

Dla mnie film durny, z tragicznie wplecionym wątkiem miłosnym. Bez
wyraźnego bohatera. Muzyka jest wręcz przykra, zestawienie aktorstwa z hip
hopem i mówienie na to talent to przegięcie.

ocenił(a) film na 8
anil_ka

Hej! :D
Jakiś miesiąc temu byłam na nim w kinie i średni jest ..oczekiwałam czegoś
więcej, jak byłam z przyjaciółkami na nim w kinie to momentami
zapominałyśmy o filmie i zaczęłyśmy gadać .. fabuła trochę nudna .
Ogółem dam mu .. 6.5/10
Ale bardzo podobała mi się piosenka Remember ;)

RoxD

Jakoś nie przypominam sobie piosenki o takim tytule, chyba,że chodzi Ci o tą ze zwiastuna czyli Fame-Naturi Naughton

anil_ka

ano właśnie, nuda jak nie wiem.

ocenił(a) film na 5
olewajacy_wszystko

ja tylko dodam sie, ze ciesze sie, ze tylko tyle tanca bylo bo bym pomyslal, ze tworcy szli drogą FAME(serial|)->fame(1980)->Tancerze(TVP2)

ocenił(a) film na 7
dino40i4

Jak dla mnie 9/10.
Fantastyczna muzyka, fortepian, świetne głosy i taniec.
Całoś trzyma się naprawdę nieźle.
Ujęcia kamery - arcydzieło ! Świetny przekaz.

Ale to tylko moje zdanie, dziękuję.

ocenił(a) film na 3
anil_ka

Nuda przez wielkie N: film totalnie nie trzyma się kupy, początek może i był obiecujący, ale mnogość wątków, jakie chciał poruszyć, zgubiła ambicje twórców. Bohaterowie sobie są i tyle, żadnej dramaturgii, a wątek miłosny? Proszęęę...
Szkoda czasu, a nie żadne z braku laku.

ocenił(a) film na 10
megisz83

no bo właśnie o to chodzi w światku artystycznym, początki są obiecujące, a
dalej proza. I wszystko tak nagle jak się zaczęło, tak się kończy :) Chyba
że się sprzedasz.

ocenił(a) film na 4
anil_ka

Nuda...spodziewałam się czegoś lepszego. Ukłądy taneczne fajne, głosy świetne, ale poza tym nie ma nic fajnego w tym filmie. Fabuła nie trzyma się kupy, brak wątka... słaba próba powtórzenia sukcesu oryginału.

martushia

a dla mnie na pewno sie wyroznia wsrod tych cukierkowych filmow. faktycznie, moze nie ma tam super muzyki czy ukladow, ale pokazali tez ta ciemna strone szkol artystycznych i za to plus.

ocenił(a) film na 3
drug_queen

Co pokazali? Jaką ciemną stronę? Przecież świat tam przedstawiony był piękny, cudowny i wspaniały, a największym problemem studiujących tam ludzi było to, że nauczyciel krzywo nań popatrzył.
I jeszcze ta niezwykle 'ujmująca' scena próby samobójczej. Litości...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones