PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103889}

Słodki i krótki

Sweet'N'Short
7,2 123
oceny
7,2 10 1 123
Słodki i krótki
powrót do forum filmu Słodki i krótki

Śmiech

ocenił(a) film na 8

Uśmiałam się serdecznie z tego filmu. chociaż nie polecam go dla każdego. trzeba mieć specyficzne poczucie humoru.

GUCIAS

czy ta scena
http://www.maxior.pl/?p=index&id=13686&8
pochodzi z tego filmu

noi skad wziasc ten film

GUCIAS

Na pewno to nie komedia w stylu American Pie:) Ja również kładłem się ze śmiechu, podczas oglądania tej komedii:) Pamiętam, gdy ojciec przyniósł ten film jeszcze na kasecie VHS. Najlepsze sceny są podczas gry Słodkiego xD Masakra! (w pozytywnym tego słowa znaczeniu). tylko dla koneserów:)

lithy_2

No w istocie dla koneserow i bron boze nie oczekuje tutaj klimatu Ame..Pie. ... szukam tego filmu od dawna ... ogolnie w angli czasami mozna kupic box set z kilkoma filmam Leona S. ale bez napisow.. Jesli ktos ma mozliwosc lub zna torrenta z tym filmem bede wdzieczny o jakies namiary :)

ocenił(a) film na 10
buziakman

Najlepsza scena jednostkowa, to zdecydowanie ta gdy drużyna przeciwna do tej w której gra Słodki zdobywa punkt, po czym Słodki unosi ręce do góry i zaraz chowa :)

no i ogólnie dłuzsze sekwencje gdy wyjeżdża rano do pracy i później cały mecz :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones