Mientras duermes

1 godz. 42 min.
6,7 19 929
ocen
6,7 10 19929
8 679
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":3}
{"type":"film","id":548865,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Mientras+duermes-2011-548865/tv","text":"W TV"}]}

Jeden z najwyżej ocenionych i najpopularniejszych hiszpańskich filmów w 2011 roku, nowe dzieło Jaume Balagueró, który przywróciwszy świetność europejskiemu kinu grozy przebojową serią [Rec], z podobnym sukcesem odnawia kanon thrillera psychologicznego.

César (popisowa rola Luisa Tosara - gwiazdy numer 1 hiszpańskiego kina) wzorowo wypełnia obowiązki dozorcy w luksusowej kamienicy w samym sercu Barcelony. Gdy jednak w jednym z najelegantszych mieszkań zamieszka piękna Clara (Marta Etura), w skrytym Césarze obudzi się demon. Zrobi wszystko, by zbliżyć się do fascynującej go kobiety.

opis dystrybutora kino

César (Luis Tosar) jest stróżem w jednej z barcelońskich kamienic. Nieszczęśliwemu mężczyźnie, ze skłonnościami samobójczymi, jedyną przyjemność sprawia czynienie przykrości bliźnim. W dzień dozorca jest uprzejmy i uczynny dla mieszkańców. Gdy nastaje noc, César rozpoczyna drugie, mroczne życie w mieszkaniu zawsze wesołej Clary (Marta Etura).

Lejzorek
opis użytkownika