La nana

1 godz. 55 min.
6,9 2 104
oceny
6,9 10 2104
2 090
chce zobaczyć
{"rate":7.3333335,"count":3}
{"type":"film","id":496662,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/La+nana-2009-496662/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Służąca
  • Beskid ocenił(a) ten film na: 10

Właśnie obejrzałem ten film na festiwalu off camera w Krakowie i jak dla mnie świetny ale nie wiem dlaczego nie moge go jeszcze ocenić?

• Beskid Dobry, przyznaję - i też nie rozumiem. 7/10 jak dla mnie. Ten sam problem mam ze świetnym (9/10) "Zion and his brother". :(

• mleko_2 ocenił(a) ten film na: 10

Beskid Cóż..mam dokładnie ten sam problem. Może off camera była premierą?

• mleko_2 Dokładnie tak, offcamera była premierą dla większości (a może nawet wszystkich?) filmów ;)

• Beskid off plus camera (prosze pamietac o sponsorach xD)

• boondock_saint Ocenić nie można dlatego, bo pomimo,iż premiera festiwalowa już była,to data na filmieweb nie jest konkretna.Dopóki ktoś tego nie zmieni, film pozostaje bez średniej.

• Edward_Nozycoreki Plakat do filmu jest przerażający. Czekam na film!!!!

• Diallo ocenił(a) ten film na: 10

Burns Niestety ten plakat jest nietrafiony. Raquel tylko raz zakłada ową machę małpy, wcześniej Lucas w niej straszy dzieciaki, ale kurde no zły plakat. Ja bym bardziej widział plakat Raquel pod prysznicem z odsłoniętym biustem 40-stki plus :)
    Co do filmu to dobry, naprawdę niezły. Choć przyznam, że nie dawałbym nagrody pani C. Saavedrze, bo Raquel zagrała dobrze, ale bez zachwytu.
    Natomiast wielkie brawa za nie-banie się nagości! W hamerykańskim filmie pod prysznicem widzielibyśmy tylko szyję aktorki, a tu proszę bardzo, pani powyżej 40 lat i widzimy piersi. Brawo, uwielbiam naturalizm w kinie. Pomysł z pokazaniem piersi wszystkich służacych (oprócz starej Soni) był rewelacyjny!
    Daję 8/10
    Aha, nie wyjaśniło się czemu Raquel tak nienawidziła Camilii.

• m_violet ocenił(a) ten film na: 7

Diallo A nie zauważyłeś , że lubiła spośród dzieci tylko chłopców?

• Capote123 ocenił(a) ten film na: 8

m_violet Hej-mysle,ze Camilla byla w podobnym wieku co Raquel gdy zostala sluząca,dziewczyna przypominala jej o mlodosci ktora bezpowrotnie utracila a co za tym idzie szanse na to aby cokolwiek w zyciu zmienic,inaczej poprowadzic,widziala w mlodej,atrakcyjnej,ambitnej dziewczynie, odbicie swoich niewykorzystanych szans.Byla takze zwyczajnie o nia zazdrosna.Jesli chodzi o chlopakow,w szczegolnosci o lukasa,to nie byli oni dla niej pewna emanacja gorzkiej przeszlosci,Lukas wzbudzal w niej nawet odzywajacy sie po cichu instynkt macierzynski.Pozdro:)

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 8

Diallo "Natomiast wielkie brawa za nie-banie się nagości! W hamerykańskim filmie pod prysznicem widzielibyśmy tylko szyję aktorki, a tu proszę bardzo, pani powyżej 40 lat i widzimy piersi. Brawo, uwielbiam naturalizm w kinie. Pomysł z pokazaniem piersi wszystkich służacych (oprócz starej Soni) był rewelacyjny!"

A dla mnie akurat ta prezentacja gołych biustów każdej służącej była zupełnie niepotrzebna.