PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562264}
6,9 60 481
ocen
6,9 10 1 60481
5,4 7
ocen krytyków
Safe House
powrót do forum filmu Safe House

3/10

ocenił(a) film na 3

czemu tak nisko / film przeraził mnie swoja przewidywalnością i prostatą typowa nudna amerykanska strzelanka

ocenił(a) film na 7
marasd

A możesz powiedzieć w którym momencie przewidziałeś co będzie dalej w filmie? Rozszerz swoja wypowiedz.

ocenił(a) film na 3
maccabramcc

przy napisach początkowych ....

ocenił(a) film na 3
marasd

hahahaaah

marasd

Po oglądaj sobie M jak miłość nic nie przywidzisz.

ocenił(a) film na 3
marasd

Popieram, odkąd zaczęli mówić o zdrajcach od razu było wiadomo kto nim jest. Przewidywalne, nudne, protagonista niczym Superman, nic nowego. I ten ziarnisty filtr nałożony na film był denerwujący, w niektórych momentach obraz się rozmazywał (oglądałem na BluRay). Niektórzy oceniają filmy chyba tylko ze względu na aktorów w nich grających, co zaburza ich obiektywizm.

ocenił(a) film na 3
Demotrix

dzieki za poaparcie ... też się dziwie skąd taka ocena tego film

marasd

Naprawdę geniusz widzę Cię w MI6, już od jutra :D

asbaku

Film nie był genialny. Ale skądmogliście wiedzieć, że akurat "przyjaciel" go zdradzi, a nie kobieta z biura? I stary dziadek też musiał być skorumpowany? Skąd mogliście to wiedzieć? A kolesie którzy go ścigali, zdaje się że powiedzieli kilka zdań po Rosyjsku, od razu skojarzyło Wam się Z CIA? Przewidywalne to były "Gwiezdne Wojny" A ten film dopiero później wyjaśniał o co chodzi.

użytkownik usunięty
marasd

Nuda i przewidywalność - podstawowe grzechy tego filmu. Z wielkim trudem dotrwałem do końca.

ocenił(a) film na 7

Żal i trwoga ogarnia czytając wasze wypowiedzi, jestem miłośnikiem gatunku i film oceniam na 8/10, trzyma w napięciu od początku do końca, cóż mogę więcej rzec, przerzućcie się na komedie romantyczne, w nich fabuła jest mniej przewidywalna i być może czymś was zaskoczą. Pozdrawiam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
marasd

w przeciwieństwie do ciebie mnie chociaż pozytywnie

ocenił(a) film na 7
bulka2609

dobre, brawo .

ocenił(a) film na 8
bulka2609

@bulka2609 zgadzam się z Tobą. Nie mam pojęcia w którym miejscu można przewidzieć jak rozwinie się fabuła... Może nie można go postawić na równi z przygodami Bourne'a ale to ciekawy film z tego gatunku.

marasd

szkoda ze Denzel rozmienia sie na drobne...

marasd

prostatą? Też bym się przeraził...

ocenił(a) film na 2
marasd

Absolutnie popieram. Uwielbiam filmy gdzie pada deszcz nabojów a główny bohater przedziera się przez nie jak nóż przez masło.
Daje 2/10 bo aktorzy coś tam mówili, a nawet się ruszali.

ocenił(a) film na 3
Dzejson

bardzo dobry komentarz :)

ocenił(a) film na 7
marasd

Może i przewidywalny ale za to trzyma w napięciu bo nie chodzi tu głównie o intrygę ale o akcje której tu nie brakowało.
Po za tym na pewno wiedziałeś że denzel skona w ostatnich scenach. Mi sie film bardzo podobał.

marasd

bo jesteś idiotą ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones