PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562264}
6,9 60 506
ocen
6,9 10 1 60506
5,4 7
ocen krytyków
Safe House
powrót do forum filmu Safe House

5/10

ocenił(a) film na 3

Bardzo, ale to bardzo słaby. Jak na możliwości Denzela to jestem strasznie rozczarowana. Ryan grał sztucznie - co też nie podobne do niego. Oj jakoś mi ten film nie podszedł....

ocenił(a) film na 5
karymnata

Typowe kino akcji na które trzeba wziąć poduszkę. 5/10 i to tylko ze względu na uśmiech Denzela. :)

ocenił(a) film na 10
karymnata

"Bardzo, ale to bardzo słaby" no nic dziwnego ze o takim filmie masz takie zdanie dalas WALL·E 10 na 10

ocenił(a) film na 3
sroczynski79

Bo Walle był genialny :)

ocenił(a) film na 8
karymnata

Grał sztucznie?? To Ty chyba Inny film widziałaś. Poprostu masz inny gust i bardziej podoba Ci się WALLE. Nie uważam, żeby Safe House był na 10, ale napewno zasłużył na więcej niż 5

ocenił(a) film na 3
karymnata

"Bardzo, ale to bardzo słaby" i ocena 5 ;D BRAWO...

ocenił(a) film na 3
karymnata

Uwielbiam Filmwebowiczów - jak coś się już im nie podoba to atakują. Tak, dałam 5, bo ujdzie w tłumie. Tak mam innym gust. Nie, nie podobał mi się ten film. Tak, podobał mi się Walle. Kto pierwszy rzuci kamieniem...?!

ocenił(a) film na 3
karymnata

jak dla mnie to ten film nawet nie ujdzie w tłumie, na "ujdzie w tłumie" jeszcze mu brakuje, dla mnie to muszą być filmy które ogląda się szybko miło i przyjemnie i nie mam do nich zbyt wielu ale, a tu Denzel był sztywny od momentu gdy dał się złapać, Ryan Reynolds miał minę jakby chciał do wychodka, czasem się odechciewało to oglądać, a siedzący i przywiązany do rury Denzel (w ostatnich scenach) gdy oglądał jak się bije Reynolds z tym drugim gościem patrzał jak chomik któremu pan przyniósł nowe sianko z zakupów :)) albo jak pies któremu kupiono nową karmę, taka trochę słaba gra aktorska

ocenił(a) film na 3
luki29

Amen :)))

ocenił(a) film na 3
karymnata

jedyna dobra rzecz z filmu, w zasadzie z trailera
http://www.youtube.com/watch?v=FJt7gNi3Nr4
Jay-Z & Kanye West feat. Frank Ocean - No Church In The Wild

ocenił(a) film na 3
luki29

Ooo tez zwróciłam uwagę na ten kawałek - niezły

ocenił(a) film na 8
luki29

A pomyślałeś chociaż przez chwilę, jak bardzo wtedy się bał? Gdyby Weston przegrał tą walkę, Frost byłby trupem, a wszystkie jego wysiłki poszły na marne.

Ludzie, zacznijcie analizować film, wiązać fakty, patrzeć na niektóre rzeczy z większej perspektywy.

ocenił(a) film na 3
Vaiet

Ale ja się z Tobą zgadzam w 100%. Tak, powinni się lepiej wczuć w tą sytuację i ja, jak również Luki29 tego nie dostrzegliśmy - dla nas zagrali sztucznie.

ocenił(a) film na 3
Vaiet

ale kto by się bał? Weston czy Frost? Frost się nie bał nikogo, a Weston (czyli Ryan Reynolds) miał minę jakby ktoś mu wsadził w d... paczkę gwoździ
co tu analizować, ja przestałem ten film analizować po tym gdy wszedł dobrowolnie do ambasady, wtedy się wszystko zrobiło jasne a w zasadzie smętne, Denzel Washington to nie jest jakiś aktor na widok którego wszystkich ogarnia strach, on nawet nie potrafi takiej roli zagrać, w Training Day był słaby, miał zagrać skorumpowanego glinę a wyszło co wyszło

jak ktoś chce Czarnoskórego aktora który ma siać postrach to trzeba wziąć takich aktorów:
http://www.filmweb.pl/person/Adewale+Akinnuoye-Agbaje-6367 (Get Rich or Die Tryin')
lub
http://www.filmweb.pl/person/Terry+Crews-127661 (Królowie ulicy)

a gdy patrze na to z większej perspektywy to widzę znane nazwisko (D.Washington) który niczego nie gwarantuje swoją obecnością w filmie, podobnie jak dziś Nicolas Cage

ocenił(a) film na 8
luki29

Cage? Hahahaha xD Cage to nie aktor, to kpina :)

ocenił(a) film na 8
luki29

"Denzel Washington to nie jest jakiś aktor na widok którego wszystkich ogarnia strach, on nawet nie potrafi takiej roli zagrać"

American Gangster i msz role

jak ktoś chce Czarnoskórego aktora który ma siać postrach to trzeba wziąć takich aktorów: Terry Crews
hahahaha uśmiałem się:)

użytkownik usunięty
Vaiet

jakbysmy bardziej mieli wczuc sie w role, to od polowy filmu ludzie zaczeli by rzucac popcornem a po 80min zaczeli by wychodzic widzac takie amerykanskie gowno. Pelno trupow, pelno strzelania, i nikt nic nei widzial, nikt nic nie slyszał, Mecz na stadionei trwa, a ludzie chodzą pod stadionem w jakim celu? 5-6 najlepszych pewnie zolnierzy made in USA podczas walki w safe house płacze i zotają pokonani przez gang bank gangsta MTV. 5/10 to chyba tylko za sentyment do denzela... Reżyseria w ogóle się kupy nei trzyma. Mam nadzieje że Denzel się odbije i nie pójdzie za śladami kolegów z Hoolllywod którzy jadą po reputacji i w co raz większych gniotach występują

ocenił(a) film na 3
karymnata

Film przereklamowany i tyle... Ale i tak masz za wysoką ocenę ;D

ocenił(a) film na 3
Mr.Pink

:))) no niech już będzie te 5 ;))))

ocenił(a) film na 6
karymnata

super ocena na filmwebie 3 oznacza film słaby ty piszesz bardzo bardzo słaby a ocena 5 czegoś więc tutaj nie pojmuje

ocenił(a) film na 3
mansta

Nie musisz :)

ocenił(a) film na 3
karymnata

No daj mniejszą ocenę. Bądź słowna!

ocenił(a) film na 3
Mr.Pink

Ok, słowo to słowo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones