PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562264}
6,9 60 603
oceny
6,9 10 1 60603
5,5 8
ocen krytyków
Safe House
powrót do forum filmu Safe House

Każdy film z udziałem tego aktora jest gwarancją przynajmniej dobrego filmu. Jeden z
niewielu aktorów, który jeszcze trzyma poziom w Hollywood :)

użytkownik usunięty
Mr.sebastian

ja zdecydowanie mam słabość do Denzela ... i uważam tak samo jak Ty, że D. W. jest gwarancją dobrego filmu ... ;)) ...

ocenił(a) film na 8
Mr.sebastian

Jasna sprawa, na ten film warto iść przede wszystkim dlatego, że gra w nim Denzel, bardzo lubię tego aktora, fajnie gra.

ocenił(a) film na 7
Mr.sebastian

zdecydowanie mam słabość, obejrzałam prawie wszystkie filmy z jego udziałem, ten aktor coś w sobie ma

ocenił(a) film na 8
Mr.sebastian

racja! Denzel potrafi wczuć się w rolę, może porównanie nie dla każdego, ale równie dobrze wczuwa się DiCaprio (Body of Lies, Incepction, Shutter Island)

prohibit

Edward Norton również ;)

ocenił(a) film na 6
Mr.sebastian

DENZEL THE BEST !!!!

Mr.sebastian

Denzel jest absolutnie porywajacy i ma magnetyczne spojrzenie, wspanialy aktor, zabiera calą uwage widza kiedy gra. Bardzo go lubie.

Mr.sebastian

Był taki film z metrem, gdzie Denzel grał dobrego, a Travolta złego. Straszna kicha była :) Taking of Pelham 123.

ocenił(a) film na 7
Mr.sebastian

15 tytułów z Danzelem, średnia 8.2, zgoda w 100%.

użytkownik usunięty
Mr.sebastian

Witam w klubie :) ale ma na koncie takze kilka niewypalow... np Za krolowa i ojczyzne albo Rykoszet

mi bardzo podobal sie z nim "czlowiek w ogniu"... Taking of Pelham 123 tez byl super, nie wiem jak moze sie nie podobac - kwestia gustu :) lubie tez Morgana Freeman...

Mr.sebastian

i to co piszesz czyta sie z przyjemnoscia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones