PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562264}
6,9 60 512
ocen
6,9 10 1 60512
5,4 7
ocen krytyków
Safe House
powrót do forum filmu Safe House

Safe House jest pozytywnym zaskoczeniem poczatku roku. Rewelacyjnie poprowadzona intryga, zilustrowana znakomita muzyka sprawia, ze kazdy kto lubi filmy w klimatach Bourne'a bedzie zadowolony. Denzel Washington sie nie starzeje, troche draznil mnie Ryan Reynolds, ale znajac gusta ogolu,dziewczyny beda zachwycone. Na filmie bylem podczas 2-go weekendu i sala byla wypelniona po brzegi. Bardziej liczylem na sukces The Grey na poczarku tego roku, ale to wlasnie Safe House zasluguje na miano pierwszego lidera 2012.
Sorki za brak polskiej czcionki.

ocenił(a) film na 10
brastek

gdzie byłaś na tym filmie?

ocenił(a) film na 8
agahub37

W Muvico Rosemont Illinois

ocenił(a) film na 10
brastek

to jest jakieś kino w usa?

ocenił(a) film na 8
agahub37

Tak agahub37 :)

ocenił(a) film na 10
brastek

w jakim mieście mieszkasz?

ocenił(a) film na 8
agahub37

polnocne przedmiescia Chicago

ocenił(a) film na 10
brastek

nieźle :) tam mamy największą polonię :P 1,1mln chyba w greektown jest ich najwięcej?

brastek

"Znając gusta ogółu,dziewczyny będą zachwycone"? Co chesz przez to powiedzieć?

ocenił(a) film na 8
Naorah

Odnosze wrazenie (poparte gustami wiekszosci dziewczyn jakie znam), ze Ryan Reynolds podoba sie plci pieknej.

ocenił(a) film na 8
brastek

@barastek
Dzięki za tą krótką recenzje tak w ogóle :) teraz tylko czekać na polska premierę :)

brastek

aha... a Ty, jeśli można spytać, jesteś jakiej płci?

ocenił(a) film na 8
Naorah

plec "brzydka"

brastek

OK. Heh... już chyba wiem wszystko ;) nie mam więcej pytań^^

ocenił(a) film na 8
brastek

Ja godzinę temu wróciłem z przedpremiery. Film bardzo dobry, trzymający w napięciu. Nie nudziłem się ani przez chwilę. Rewelacyjny Washington...uwielbiam jego umiejętność gry spokojnej, opanowanej, a zarazem ironicznej osoby w ciężkich chwilach. Świetna muzyka. Dobre zdjęcia. Jednym słowem - polecam :)

Paolo7

Washington jest gwarancją dobrego filmu. Z niecierpliwością czekam na film.

Mr.sebastian

Zgadzam się w 100%

Naorah

Jeden z niewielu szanujących się jeszcze aktorów. Deja Vu, Księga Ocalenia, Człowiek w Ogniu, Kolekcjoner Kości, American Gangster i wiele, wiele innych... Filmy, który wywarły na mnie duże wrażanie...

ocenił(a) film na 5
Mr.sebastian

W tych czasach nikt juz nie jest gwarancja dobrego film, a sam film bardzo przecietny. Bylem w kinie, żałuję.

użytkownik usunięty
brastek

Ja trochę rozczarowałam się The Grey - liczyłam na więcej ... a co do Safe House 10/10 - jak już wcześniej gdzieś pisałam Denzel (kocham z nim filmy) plus Ryan (uwielbiam) ...
akcja, efekty, muzyka = film b.dobry ... Ale co Twojego komentarza o Ryanie hmmm akurat w tym filmie można podziwiać jego grę aktorską bo z wyglądem trochę gorzej :) ... <pobity, brudny, zakrwawiony, podpuchnięte oczy itp> ...

ocenił(a) film na 8

Co do The Grey, takze mialem duze oczekiwania. Niestety nie sprostal im. Mam nadzieje, ze Taken 2 z Neesonem, ktory ma pojawic sie na jesien dorowna czesci pierwszej, choc mam obawy, ze jest to niepotrzebny sequel zamknietej historii.

ocenił(a) film na 9
brastek

Obejrzałabym nawet najgorszy gniot(dotychczas mi się nie zdarzyło :) ) z Denzelem Washingtonem - on jest gwarancją tego, że nie będę żałowała czasu który poświęcam na oglądanie filmu. A Safe House był rewelacyjny. Czekam na DVD. :-)

xVenie

Dla mnie TOP filmy z jego udziałem to Man on Fire, The Book of Eli, Deja Vu, Kolekcjoner Kości, American Gangster. Gniota jeszcze w jego wykonaniu nie widziałem, bo każdy film z D.W. ma u mnie przynajmniej 8 : )

ocenił(a) film na 9
Mr.sebastian

zgadzam się całkowicie ze wszystkim co powiedziałeś :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones