PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496917}

Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 1

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1
5,7 144 161
ocen
5,7 10 1 144161
2,7 13
ocen krytyków
Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 1
powrót do forum filmu Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 1

Jeszcze nigdy nie widziałam tak dziwacznych "wampirów" czy cokolwiek to było. Ta aktorka która grała belle nie potrafi dobrze zagrać roli, ten jej "ukochany" jest beznadziejny, a "wilkołak" dziwny. Horror to to nie jest, bardziej jakieś badziewne romansidło. Jeżeli chcecie zobaczyć prawdziwe wampiry polecam "Wywiad z wampirem" tam są prawdziwe wampiry a nie takie żałosne pedałki jak tm czymś.

ocenił(a) film na 1
MusicIsMyLive

piona ziomus scierwo nie ogladac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 1
qudien

Jestem dziewczyną ale OK. ;)

MusicIsMyLive

Nie ma to, jak tworzenie tematów na zasadzie 'KOPIUJ' - 'WKLEJ'. Jak to jest, że chciało Ci się wklejać to samo aż 5 razy pod każdą częścią?Dziewczyno, Ty nie umiesz stworzyć konstruktywnej krytyki. Żadnych sensownych argumentów z Twojej strony.. Czytałam wszystkie części i książki mi się bardzo podobały. Filmy nie są najambitniejsze, ale też nie najgorsze. Gdyby nie główna bohaterka i drętwe dialogi może coś by z tego wyszło.. W każdym razie pomimo tego, że wiedziałam jak skończą się moje dyskusje z osobami Twojego pokroju (bez urazy, ale nie umiem tego inaczej ubrać w słowa) postanowiłam tu coś napisać, bo rozumiem, że każdy może mieć swoje zdanie na dany temat, ale bez przesady.. Krytyka krytyką, a głupie hejty hejtami.. To prawda, horror z tego żadny, ale to już nie nasza wina, że zaliczyli ten film do danego gatunku. Jeżeli coś Ci się nie podoba, to po prostu tutaj nie wchodź:)

ocenił(a) film na 1
shamax

Napisałam to 5 razy poniewarz takie samo zdanie mam o wszystkich częściach. Ja nie czytałam żadnej z części Zmierzchu. Dla mnie to bezsęsowne bradnie o dziwnych istotach bo nie można nazwać ich wampirami. Skoro rozumiesz że każdy ma własne zdanie nie krytykuj mnie i moje wypowiedzi. Wchodzę tu żeby wyraźić własne zdanie i jeżeli "nie wiesz jak skończą sie takie dyskusje" nie zaczynaj ich. Poza tym w cale nie musiałaś tego czytać ani nic piasć. Ja bym się nie obraziła ;-)

ocenił(a) film na 1
MusicIsMyLive

heheheeeeeeeeee patison rulez to tak jakby jim carey mial wampira grac

ocenił(a) film na 1
shamax

a w ksiazce na okladce jest patison??

qudien

Nie. Na szczęście na żadnej go nie ma xD

ocenił(a) film na 4
MusicIsMyLive

ale podejście...

Pewnie nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy że każdy może mieć całkiem inna wizję wampira, z tego co zauważyłam jedynym co je łączy to kły lub pociąg do picia krwi. Poza tym wszystkim się mogą różnić.
Spotkałam "wersję" wampira który właściwie odżywia się jak człowiek i krwi mu nie trzeba. No ale za to jest silny i ma skrzydła (szkoda tylko ze nie lata). No ale jak wiadomo tyle wersji ile opowiadających. Zanim zaczniesz gadać że ten to nie wampir/wilkołak/dowolna rasa to zastanów się czy autor myśli tak samo.

A tak w ogóle to tu są zmiennokształtni a nie wilkołaki. To spora różnica.

PS. w tej chwili mogłabym wypisać z 10 różnych wizji wampira (jeśli nie więcej).

ocenił(a) film na 1
Sellesa

Fascynujące.

ocenił(a) film na 4
MusicIsMyLive

Tak samo fascynujące dla ciebie jak dla mnie fascynujące jest (tu powinnam opisać wszystkie idiotyzmy, debilizmy i nie zgodności występujące we wszystkich nakręconych częściach ale za dużo by tego było a na dokładkę to byłby stracony czas). Więc pozostaje się tylko litować nad głupotą tych co pisali scenariusz i nad debilami co uważają to ca arcydzieło i niestety nad osobami którzy to tylko hejtują ponieważ są gorsze(i głupsze) filmy np. Totalny Kataklizm. Z żalem niestety muszę powiedzieć że obejrzałam to.

Cała saga to gnioty, które miałby jeszcze jakiś sens gdyby trzymano się bardziej książki i nie dano takich fatalnych aktorów. (Mówię tu szczególnie o Shioban i Belli)
Obejrzeć się da. Każdy film się da. Ale świetnych filmów to niestety ze świecą szukać.

ocenił(a) film na 5
Sellesa

uwierz mi na slowo, ze jeszcze 10-20 lat temu, my starsi, mielismy podobny dylemat, niemniej jednak nie narzekalismy na brak przyzwoitych produkcji.Na dzien dzisiejszy stwierdzam, ze nie jestem wcale zdziwiony, czemu wiekszosc z Was przedstawia komputer nad lekture, czy tez inne rozrywki...

ocenił(a) film na 4
Havard

Film to gniot.

A gdyby nakręcono moja ulubioną serię to na 101% bym się zawiodła. Nic nie może się równać z niektórymi książkami.

ocenił(a) film na 4
MusicIsMyLive

Ach i jeszcze dodam że każdy ma inny gust.

Np. taki Władca Pierścieni jest nawet nieźle wykonany ale to nie jest moja kategoria, nie lubię go. To że nie lubię nie znaczy że muszę go od razu wyzywać od najgorszych.

ocenił(a) film na 5
Sellesa

Z racji wieku ocenie go jako " nijaki". Zdaje sobie sprawe, ze ten film adresowany byl do widowni mlodszej, ktora zaczytywala sie w lekturze. Niestety ja tego nie popelnilem, wiec opatrze to tylko takim komentarzem.
Dodam tez, ze sa filmy, ktore choc zostaly zrealizowane wiele lat temu, w dalszym ciagu spedzam przyjemnie czas , ogladajac je ponownie. Jezeli Twoj entuzjazm nie wygasnie za 10 lat, to ponowimy dyskusje nad tym "dzielem" tymczasem ciesz sie mlodoscia i jej urokami

ocenił(a) film na 4
Havard

Jaki entuzjazm?

PS. Są naprawdę niezłe film/bajki z lat 80/90tych. Nawet 1/2 z 70tych ^^
PS2. Co do "Zmierzchu" (i pozostałych 3 tomów) to ja już wolę "Paskudę".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones