PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539509}
6,3 311 267
ocen
6,3 10 1 311267
5,8 37
ocen krytyków
Sala samobójców
powrót do forum filmu Sala samobójców

Spoilery

użytkownik usunięty

Jakie sceny czy tekst z filmu zrobiły na was najlepsze wrażenie. Film Genialnie
wyreżyserowany, zagrany, i z dobrą muzyką i scenariuszem. Przerażający, szokujący, dający
do myślenia. Mało w Polsce jest takich filmów. Wiele jest w nim scen czy dialogów których
nie potrafię zapomnieć. a jakie są waszym zdaniem najlepsze momenty czy rozmowy w
filmie, takie które was najbardziej przestraszyły, czy wzbudziły tzw "Ciary". Proszę o
podzielenie się waszymi przemyśleniami.

Moje propozycje to:
- Scena podczas treningu judo :) i scena rozmowy telefonicznej z szoferem
- Gdy Ojciec odłączył Dominikowi internet (Ta ekspresja, krzyk, wulgaryzmy, agresja ... Wow)
- Sylwia gdy dowiedziała się o śmierci Dominika
- Dominik w Klubie (moment z tabletkami, wygłupianiem się, i te przerażenie na końcu)
- Rozmowa Dominika z mamą przy lodówce.
- Zakład kolegów Dominika

Ojciec Dominika na jakiejś konferencji - kto będzie zadawał pytanie?
Odpowiedź - pani w czerwonym.
Hhaha ;D niezłe. No naprawdę niezłe nawiązanie do "małpy w czerwonym" naszego byłego prezydenta.

A przeraziła mnie 'rozmowa' z szoferem (poza tym - jaki 'zwyczajny chłopak' jak to jest w opisie filmu ma swojego kierowcę?) oraz wrzaski po odłączeniu internetu. Dobrze zagrane, lecz przeraziło mnie to.

8/10:)

ocenił(a) film na 7

Ja na zawsze zapamiętam końcową scenę, w której Dominik próbuje zwymiotować tabletki, których się nałykał... Straszne.

ocenił(a) film na 9

Scena, gdy Sylwia namawiała Dominika, żeby załatwił jej tabletki, a on mówił, że tego nie może zrobić.
Albo jak w łazience gadał po francusku (chyba to był francuski?) i mu tak odwalało.
No, i jak umierał.
Albo jak przeklinał na swoich rodziców, gdy mu odłączyli internet. Brrr... Chciałabym iść na to jeszcze raz :D

Bettka

Podobnie do użytkownika silwanos12, mnie najbardziej przeraziła ta scena w toalecie, gdy Dominik starał się zwymiotować i to jak krzyczał, żeby zadzwonić do jego matki. Jak myślę o tym filmie to głownie ta scena ukazuje mi się przed oczami

ocenił(a) film na 9

Scena, gdzie Dominik i Sylwia budzą się "obok siebie" (choć widzą się tylko na monitorach ...)
Wybuch emocji, agresji po odłączeniu internetu.
Taniec pod wodą - najpierw jako avatary później jako ludzie.
Ostatnia scena gdy samobójstwo Dominika pojawia się w sieci czyli staje się kolejnym z wielu podobnych filmików.

ocenił(a) film na 8

-scena gdzie Dominik rozmawia z szoferem
-gdy idze przez korytasz w szkole, a w tle Billy Talent
-gdy mu ojciec odłączył internet
-"rzucanie" się Dominika po łóżku
-Sylwia, gdy dowiedziała się, że Dominik nie żyje
-romowa z matką przy lodówce
-ostatnia scena, a także wygłupianie się, łykanie tabletek

ocenił(a) film na 10

według mnie cały film wzbudził wrażenie ... ja osobiście nie mam momentów, które mi się najbardzoe podobały ponieważ cały film jest GENIALNY !!
na serio ten film warto obejrzeć i przemyśleć to wszystko.
szczerze jest to dla mnie jeden z najlepszych polskich filmów...
DUŻE BRAWA !!

ocenił(a) film na 10
olcia_45

Dla mnie najbardziej wstrząsającą sceną na ktorej uronilem lezek była właśnie ostatnia scena z proba zwymiotowania tabletek., Scena w ktorej matka przychodzi do Sali samobójców żeby oznajmic smierc syna(to musialo byc dla niej trudne) , scena gdzy rozmawiaja w restauracji , Dominik placze a jego matka poprawia fryzurke no i wszystkie sceny w ktorych widzi komentarze na fb ia po polikach ciekną mu łzy. To chyba tyle

ocenił(a) film na 10
losiek142

-Pocałunek Aleksa i Dominika
-Incydent na judo
-Rozmowa z szoferem
-Odłączenie internetu
-Śmierć Dominika
-Wygłupianie się p tabletkach
i oblizywanie ust na lekcji :D

ocenił(a) film na 10
mementomori9595

http://www.youtube.com/user/artemuk0#p/a/u/2/rbuRa6xflqg

wklejam, bo może ktos jeszcze nie wie o ich istnieniu : )))

ocenił(a) film na 5
MichauW

Jak dla mnie film był płytki.

Odłączenie internetu to jedno ale dla mnie najlepszą sceną jest jak synek prosi o podłączenie internetu ;-)

MichauW

Dzięki ja nie wiedziałam. Boże ten koniec, to straszne. "ZADZWOŃ PO MOICH RODZICÓW!!!!" Nie mogę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones